11 Eylül 2015 Orta Doğu Hızla Boşaltılıyor

11 Eylül 2001de başlayan büyük değişim 14 yıl sonra daha da hız kazandı. İsrail ve ABD, tüm dünyanın düzenini mahvediyor.

Habertürk yazarı Serdar Turgutun yazılarında hep bahsettiği ve 24 yıl önce Pentagonda gördüğü harita yavaş yavaş uygulanıyor. İsrail ve 3 Tanrının (Yehova-Tanrı-Allah), Orta Doğunun tamamında egemenlik kurmalarına az bir süre kaldı. Terör örgütü I Ş İ D, onların bu planını severek uyguluyor.

En başta Suriyede, Irakta, Afganistanda ve diğer İslam ülkelerinde artan terör olayları ve can korkusu yüzünden, binlerce kişi ülkelerini hızla terk ediyor. Genelde Avrupa ülkelerine sığınıyorlar. Doğal olarak Avrupa ülkeleri göçmen işinden çok rahatsızlar. Çünkü hem ekonomileri hem de dengeleri bozulacak. Bu da İsrailin, ABDnin ve I Ş İ Din işini daha da kolaylaştırıyor.

51.Bölge, Nevadada yaşayan bu 3 hasta ruhlu Tanrı, MOSSAD ve İsrail aracılığıyla yakında Orta Doğuya geri dönecekler. İsrail, bir oldu bittiye getirip, hiç kan dökmeden bütün Orta Doğuyu rahatça ele geçirecek.

Bu 3 kana susamış Tanrı ölümü tatmadıkça, Orta Doğuda da kan ve vahşet asla bitmeyecek. Bu 3 Tanrı öldüklerinde ve tüm dünya bunu öğrendiğinde ilk önce çok büyük olaylar çıkacak, ama sonra beklenen huzur yavaş yavaş sadece Orta Doğuya değil tüm dünyaya gelecek.

Orta Doğu neden bu kadar önemli?
Bu 3 Tanrı, Orta Doğu topraklarında binlerce yıl önce doğdular, halen de sağlar. Dünya tarihi Sümerlerle başladı. Yani eski Orta Doğudaki bir devletle. Sümerlerin efsaneleri, 3 Yahudi dinine de uyarlandı.

Bu arada son dakika haberi:
Suudi Arabistanda Hac için bulunan vatandaşların üzerine çıkan rüzgâr yüzünden 1 ya da 2 vinç devrildi. Şimdilik ölü sayısı 65. Daha da artabilir.
Gün 11 Eylül. Tesadüf mü, değil mi?
 
Üst Alt