10 Ağustos 2015 / Sultanbeyli ve Sarıyer

10 AĞUSTOS 2015:
1) Sultanbeyli, Petrolyolu Caddesi üzerinde bulunan Fatih Polis Merkezi'ne, saat 01:00 sıralarında bombalı araçla saldırı düzenlendi.

Bombalı araçta bulunan teröristin öldüğü belirlenirken, saldırıda 1 komiser yardımcısı, 2 polis memuru ve bu sırada polis merkezinde kayıp müracaatında bulunan 7 kişi hafif şekilde yaralandı. Yaralılar çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Patlamanın şiddetiyle polis merkezi binasında kısmi çökme meydana geldi; çok sayıda araç ve çevre binada da maddi hasar oluştu. Saldırının hemen ardından olay yerine takviye polis ekipleri sevk edildi. Polis merkezine çıkan yollar kapatıldı; vatandaşlar bölgeden uzaklaştırıldı. Polis helikopteri havadan bölgede incelemelerde bulunurken, özel harekat polisleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.

Sabah saatlerinde ise saldırı düzenlenen polis merkezinin önünde inceleme yapan polislerin üzerine kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı. Açılan ateş sonucu bir vatandaş kolundan yaralandı. Polis açılan ateşe anında karşılık verdi.

2) İstanbul'daki Amerika Konsolosluğu'na ateş açıldı. 2 kişi oldukları belirtilen saldırganlar kaçarken, ölü ya da yaralı olmadığı kaydedildi.

İstanbul Sarıyer'deki Amerika Konsolosluğu'na kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonrası polisle saldırganlar arasında çatışma çıktığı bildirildi. Biri erkek, diğeri kadın olduğu iddia edilen saldırganlardan birinin etkisiz hale getirildiği belirtildi. Diğer saldırgan için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldığı kaydedildi.

Saldırı sonrası konsolosluğa bomba imha ve inceleme ekipleri sevk edildi. Çok sayıda ambulans da bölgede bekletiliyor.

10 Ağustos 2015, hareketli bir şekilde başladı.
3+1 sistemine göre, geriye 1 veya 2 saldırı daha olacak.
 
10 Ağustos 2015 terör olayları:

10 Ağustos 2015, hareketli bir şekilde başladı.
3+1 sistemine göre, geriye 1 veya 2 saldırı daha olacak.
10-8-2015'de son yazdıklarım.

Ve diğer 2 olay Şırnak'ta meydana geldi.

1. olay, İstanbul-Sultanbeyli Polis merkezine gece saat 01:00 civarında bombalı araçla intihar saldırısı düzenlendi. Polis merkezinde hasar meydana geldi. 3'ü polis 7'si sivil vatandaş olmak üzere 10 kişi yaralandı. Saatler sonra da, polis merkezinde inceleme yapan polislerin üzerine terörist ya da teröristlerce ateş açıldı. Çıkan çatışmada 1 polis öldürüldü. 2 terörist de öldürüldü.

2. olay, İstanbul-Sarıyer'de ABD Konsolosluğuna 2 terörist tarafından ateş açıldı. Saldırganlardan biri kadın yakalandı. Ölen ve yaralanan olmadı. Kadın saldırgan Hatice Aşık'ın 33 gün önce (8 Temmuz 2015) cezaevinden tahliye edildiği öğrenildi.

3. olay, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde bir askeri helikoptere açılan ateş sonucu 1 askerin öldüğü, 7 askerin de yaralandığı bildirildi. Saldırıyı PKK'nın gerçekleştirdiği iddia ediliyor.

4. olay, yine Şırnak. Silopi ilçesinde gerçekleştirilen mayınlı saldırıda, zırhlı bir polis aracında bulunan 4 polisin yaşamını yitirdiği bildiriliyor.

Bütün bunlar olurken bir de ortaya bir UFO çıktı. Bursa'nın İznik Gölü civarında balıkçılar tarafından görüntülendi. UFO denen şey, aslında olayların arkasındaki asıl gücün kimin olduğunu göstermeye yetiyor: 3 Yunan Tanrısı, 3 Yahudi Tanrısı. Bu işin arkasında sadece PKK ve DHKP-C'nin olmadığının kanıtı.

Sayısal sistem yine iş başında:
3+1 Sistemi:
3 olay ölümlü + 1 olayda ise ölen yok (ABD Konsolosluğu)
3 olay hava aydınlıkken + 1 olay gece saatlerinde
3 yere tek saldırı + 1 yere iki saldırı birden (Sultanbeyli)

3 sayısı:
3 meslek: Polisler-askerler-konsolosluk binası saldırıya uğradı

33 sayısı:
DHKP-C'li Hatice Aşık, 33 gün önce (8 Temmuz'da) cezaevinden tahliye edildi.

8 Temmuz / 10 Ağustos
Ay ve gün toplamları: 8+7+10+8=33 tutuyor.
 
Son düzenleme:
Üst Alt