• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

1 resim benzin

Mevt

Tecrübeli
Üye
bu bir albüm kapağı (Rammstein)adlı bir rock grubunun albüm kapağı resmi.
bir resim tek başına bundan daha fazla ne anlatabilirki.
resimde gördüğümüz objeye art niyetli bakarsak tek bir şey görürüz ama düşünerek bakarsak bana birden fazla şey anlatıyor.ve objenin üstündeki yazıyıda dikkate almak lazım zaten ana tema bu yazı..

Mevt

Tecrübeli
Üye
bayılıyorum bu tek başına çok şey anlatan resimlere

Mevt

Tecrübeli
Üye
coca cola hayatın sonu

bu resimler gerçekten size birşeyler anlatmıyormu??

kAoSs

Amatör
Üye
valla şahsen bana çok şey anlattı kafamdan 50bin tane şey geçti de nası yazacağımı bilemedim..birincisini biliorum albüm kapağından :) ona gerekli yorumu sen de yapmışsın zaten..2. sine yazcak pek de bişi bulamıorum..hiç dayanamayacağım bi tablo :Triste: ..3. ye gelince anca metni okuduktan sonra anladım açıkçası..ama hakkaten çok anlamlıymış..sonuncusuna da yorum yapmıcam zaten gayet açık gibi :)

niles.k

Amatör
Üye
çok şeyi anlatıyor bu kareler.gerçekten çok duygulandım.
emeğine sağlık mevt.

H

hisarlikenan

Ziyaretci
Emeğiniz için çok teşekkür ederim,sağolun.
Herhangi bir yorum yazmaya gerek yok.

anarshe

Tecrübeli
Üye
bu resimler sadece resim değil
öncekilerde değildi
yillarca boyle kandirilmadik mi ki ? neymis guzel bir gelecek sizi bekliyor ..evet nasil da guzel bir gelecek vaad ediyorlar bir yani aci kokarken bir yaninda hayatimiz renkli bir reklam afisi ama icerigi ise sadece huzun dolu malesef...actigin konulara bakmadan gecmiyorum guzeldi yine...

hedeyk

Acemi
Uzaklaştırıldı
ben pek dramatik olamayacam basit bir hayatım var hayatımı da bir resimle anlatacam:)

Üst Alt