• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

1 ayda 5 kilo vermek !! :)

Okunuyor :
1 ayda 5 kilo vermek !! :)

sevgidarcan

Acemi
Üye
merhaba arkadaşlar size uyguladığım ve çok memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum.bunu paylaşmamın sebebi kilolu olduğum zamanlarda her sitede buna benzer bir ürün arayıp bulamamadır.neyse ki bir aile dostum sayesinde bu ürünle karşılaştım.gençliğim hep kilolu geçti ne kadar zor olduğunu yaşayanlar bilir.ama artık bitti çok şükür.kullandığım ürünün ismi MİSUTGARU !! aile dostuma ne kadar teşekkür etsem az kalır.MİSUTGARU toz şeklinde bir ürün tadı da aynı leblebi tozuna benziyor. sabah öğlen akşam yemeklerden yarım saat kırk beş dakika kadar önce bir yemek kaşığı kadar bu üründen yiyorsunuz ve tok olmanızı sağlıyor.inanın en sevdiğim şeker pareyi bile canım istemiyor :) ben hala kullanıyorum yan etkisi de yok.bu arada unutmuşum ben tam 110 kiloydum,MİSUTGARU yu 8 aydan beri kullanıyorum ve şuan 73 kiloyum :D:D hedefim 65.ben kullanmaya devam ediyorum ve bilgi almak isteyen olursa yönlendirebilirim bana mesaj atmanız yeterli.bu sadece bir tavsiye kilo vermek isteyene :eek:k: herkese mutlu sağlıklı günlerrr :D :D

Kadim

Tecrübeli
Üye
Benim bloğumada yazmışsın kardeş Ben kilomdan memnunum cok sağol almayayım.
Bayanlar bu zayıflama işleriyle daha bir ilgilidirler eğilimiz o yönde olursa daha cok müşteri toplayabilirsiniz.
Sevgilerimle.

berfin

Acemi
Üye
arkadasımmm bende senınle aynı problemı yasıyodumm dıyetle ve sporla kılo vermeye basladım bu dedıgınıde uygulucam bu arada cambrıdge besın ıntolerasn testı dıye bısey var onuda yaptırmanı tavsıye ederım hangı besınler sana donuyu vucudunda odem tutuyo onları ogrenebılırsın daha hızlı kılo vermeye basladm ben onu yaptırdık sora mesela maydonoz ne kadar saglıklıdır ama benım vucudumda su tutuyo odem yapıyomus o yuzden yemıyorum artık ve cıddı anlamda faydasını gordum enmoda dıye bı sıteden aldm ben uygun fıyata tavsıye ederım he bu arada bıde 1 sene once dogum yaptm ıkız hemde dogumdan sora 85 kıloydum 30 kılo aldm sımdı bu uygulamayı 3 aydır yapıyorum 12 kılo verdım cıddı anlamda faydasını gorucegınden emınımm :)

Üst Alt