• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

05A34İ59T ile Röpörtaj

Okunuyor :
05A34İ59T ile Röpörtaj

Gül@y

Kıdemli
Üye
İsteğiniz üzerine sizinle röpörtaj yapalım dedik:freakedout:

İlk sorular benden gelsin:
1) Neden bu nick ismini kullanıyorsunuz? özel bi anlamı varmı?
2) forumda sizi tanımayanlar olabilir biraz kendinizden bahsedermisinz?
3) Gelecekte planladığınız düşüncelerini varmı bizimle paylaşırmısınız.

Not:cevaplarınızı vermeden önce röpörtaj bölüm kurallarını okuyun.

kirmizielma05

Tecrübeli
Üye
İsteğiniz üzerine sizinle röpörtaj yapalım dedik:freakedout:

İlk sorular benden gelsin:
1) Neden bu nick ismini kullanıyorsunuz? özel bi anlamı varmı?
2) forumda sizi tanımayanlar olabilir biraz kendinizden bahsedermisinz?
3) Gelecekte planladığınız düşüncelerini varmı bizimle paylaşırmısınız.

Not:cevaplarınızı vermeden önce röpörtaj bölüm kurallarını okuyun.
1) 05 Amasya ( doğum yeri) 34 İstanbul ( çocukluğum, gençliğim ve eğitimim ) 59 Tekirdağ ( yaşadığım yer )
2) Çağdaş, adaletli, tam bağımsızlık, güçlü Türkiye ( 72 milyonluk :004:Türk halkımız) için yaşıyorum ve mücadele veriyorum. Uç noktalar hariç her türlü düşünceye saygım sonsuz. Erkek ve Bayan her zaman eşittir. ( Bayanlar % 51 akıllı olmalıdır ) Her türlü ayrımcılığa karşıyım. Toplumsal sorunlara mazeret üretmeden çözüm üretilmesinden yanayım. Temiz Türkçe, Türk Malı , Türk Markası kullanmalıyız. Öğretmenlere maddi ve manevi gerçek değerini herkes vermeli. Çünkü kaliteli eğitim çok önemli . Spor her zaman eğlence ve dostluktur. Uyarılara ve yanlışlıklara her zaman dikkate alırım. Gerekirse özür dilerim. Önemli olan doğrular. Hiç bir zaman konuşan insanlardan korkma. Çünkü her fikirler benim için önemlidir. Sessizler benim için tehlikelidir.
3. Temiz Türkçe ( only_ Angel kullanıcı adını Aysan diye değiştirdi duyarlığından dolayı ona teşekkür ederim ) ve Konuşan Atatürk ilgili iki çalışmalarım Şubat ayında başlayacak
:alkis:İlginize teşekkür ederim saygılarımla

E

Eftelya

Ziyaretci
Hayatı pek ciddiye almayınız derken ne demek istiyorsunuz?
Hiç sevmediğiniz özelliğiniz nedir?
En son söylediğiniz beyaz yalan?
En son gördüğünüz rüya nasıldı?
En son ne zaman ''burada benim ne işim var'' dediniz?
Forumda en fazla beğendiğin isim ve nedeni?
Forumda seni en mutlu eden olay?
Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
Şimdiden teşekkürler 05A34İ59T

Kaygısız

Amatör
Üye
En son okudugunuz Kitap`ın adı nedir?
Forum`da sizi rahatsız eden bir olay geçtimi başınızdan veya oldumu?
Tam benim yapabilecegim bir sey veya iş dediğiniz herhangibir sey?
Tek hayaliniz?

Teşekkür ederim 05A34İ59T.. (Nick`inizin anlamını çok merak etmistim,açığa kavusturduğunuz içinde teşekkürler efendim..)

kirmizielma05

Tecrübeli
Üye
En son okudugunuz Kitap`ın adı nedir?
Forum`da sizi rahatsız eden bir olay geçtimi başınızdan veya oldumu?
Tam benim yapabilecegim bir sey veya iş dediğiniz herhangibir sey?
Tek hayaliniz?

Teşekkür ederim 05A34İ59T.. (Nick`inizin anlamını çok merak etmistim,açığa kavusturduğunuz içinde teşekkürler efendim..)
1) Leylak zamanı
2) Bazı değerli bayanlarımız Erkekleri basit ve sevgisiz aşksız görüyorlar. Her şeye rağmen tüm değerli arkadaşlarıma sevgim ve saygım sonsuz
3) 2015 yılında Çağdaş ve Güçlü :004:Türkiye ( dünyanın 3. güçlü devleti )
Temiz Türkçe, çağdaş ve konuşan ( ciddi ve yapıcı ) ve sessiz kalmayan Türk toplumu için çalışıyorum ve mücadele veriyorum. Türk malı ve Türk markasından yanayım. ( seçenek varsa ) sıcak ilgine sonsuz :alkis:teşekkürler

kirmizielma05

Tecrübeli
Üye
Hayatı pek ciddiye almayınız derken ne demek istiyorsunuz?
Hiç sevmediğiniz özelliğiniz nedir?
En son söylediğiniz beyaz yalan?
En son gördüğünüz rüya nasıldı?
En son ne zaman ''burada benim ne işim var'' dediniz?
Forumda en fazla beğendiğin isim ve nedeni?
Forumda seni en mutlu eden olay?
Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
Şimdiden teşekkürler 05A34İ59T
1) Deyim anlamında kullandım. hayat sadece iş veya okul değildir. Kültür, müzik, spor, sanat, toplumsal sorunlar her şeye rağmen toplumdan ve eğitimden uzak kalamayız
2) Çok mücadele, aykırı ciddi fikirler, ben değil akrabalara ve topluma fedakarlıklar
3) Her günüm ve Türkiye'm çok güzel
4) pek hatırlamıyorum
5) Her arkadaşları farklı farklı beğeniyorum.
6) Only_Angel kullanıcı adı Aysan diye değiştirdi. Önümüzdeki yapacağım Temiz Türkçe kampanyasına ve çalışmaya büyük moral verdi. Ayrıca kendinize duyarlığından dolayı teşekkür ederim. Her an farklı çalışmalar ve projeler ile ortaya çıkabilirim.
7)Mazeret üretmeden güzel ve farklı, kalıcı şeyler yapmak. Ayrımcılık yoktur Çok farklı olmak. Tüm değerli arkasaşlarımızla düzeyli fikir alışverişi yapmak Çağdaş ve Güçlü :004:Türkiye yaratmak ve Sessiz kalmamak. Konuşan Türkiye :)alkis: 72 milyon çağdaş :004:Türk Hakkımız)
ilginize sonsuz teşekkürler saygılarımla

kirmizielma05

Tecrübeli
Üye
1) Leylak zamanı
2) Bazı değerli bayanlarımız Erkekleri basit ve sevgisiz aşksız görüyorlar. Her şeye rağmen tüm değerli arkadaşlarıma sevgim ve saygım sonsuz
3) 2015 yılında Çağdaş ve Güçlü :004:Türkiye ( dünyanın 3. güçlü devleti )
Temiz Türkçe, çağdaş ve konuşan ( ciddi ve yapıcı ) ve sessiz kalmayan Türk toplumu için çalışıyorum ve mücadele veriyorum. Türk malı ve Türk markasından yanayım. ( seçenek varsa ) sıcak ilgine sonsuz :alkis:teşekkürler
1) Deyim anlamında kullandım. hayat sadece iş veya okul değildir. Kültür, müzik, spor, sanat, toplumsal sorunlar her şeye rağmen toplumdan ve eğitimden uzak kalamayız
2) Çok mücadele, aykırı ciddi fikirler, ben değil akrabalara ve topluma fedakarlıklar
3) Her günüm ve Türkiye'm çok güzel
4) pek hatırlamıyorum
5) Her arkadaşları farklı farklı beğeniyorum.
6Önümüzdeki yapacağım Temiz Türkçe kampanyasına ve çalışmaya büyük moral verdi. Ayrıca kendinize duyarlığından dolayı teşekkür ederim. Her an farklı çalışmalar ve projeler ile ortaya çıkabilirim.
7)Mazeret üretmeden güzel ve farklı, kalıcı şeyler yapmak. Ayrımcılık yoktur Çok farklı olmak. Tüm değerli arkasaşlarımızla düzeyli fikir alışverişi yapmak Çağdaş ve Güçlü :004:Türkiye yaratmak ve Sessiz kalmamak. Konuşan Türkiye :)alkis: 72 milyon çağdaş :004:Türk Hakkımız)
ilginize sonsuz teşekkürler saygılarımla[/QUOTE
Çok farklı özel eğitim çalışması olacak bekleyiniz

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Güzel bir röportaj olmuş,arkadaşımızı tanıma fırsatını bulanlardan biriyim,gayet saygılı ve efendi bir kişiliği olan bir beydir...Hayatında mutluluklar diliyorum...

kirmizielma05

Tecrübeli
Üye
Güzel bir röportaj olmuş,arkadaşımızı tanıma fırsatını bulanlardan biriyim,gayet saygılı ve efendi bir kişiliği olan bir beydir...Hayatında mutluluklar diliyorum...
:alkis:Sevgi Hanım Nezaketinize ve alçakgönüllüğünize teşekkür ederim. Sizde saygılı, barışcı, çağdaş ve kültürlü hanımefendiniz. Çok çalışkan ve çok başarılısınız. Özel nedenden dolayı sizinle gurur duyuyorum. :alkis:Çok örnek bir insansınız. Okul hayatınızda başarılar, özel hayatınızda mutlular. Saygılarımla

Üst Alt