• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

RCZ kullanıcısının son içeriği

 1. R

  Honda CR-V Yakıt tüketimi ve performansı hakkında yorumlar

  Aracın içi çok geniş ve yakıt tüketimi çok az 1.6 motorun torku yüksek olduğundan performansı yeterli, iç malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilirdi yine de alınabilecek en iyi SUV lardan biri tavsiye ediyorum
 2. R

  Honda CR-V 2.0 Yakıt tüketimi ve performansı hakkında yorumlar

  Duruşu çok asil ve heybetli ,kullanımı çok rahat ve performanslı bir araç fakat çok yakıt yakıyor , İllede honda cr-v olsun diyenler lpg taktırıp kullanabilirler.
 3. R

  Honda Civic HB 1.6 dizel Yakıt tüketimi ve performansı hakkında yorumlar

  Test etme fırsatım oldu düşüncelerimi yazayım. Bana göre olumlu yanları iç mekanda kullanılan malzeme kalitesi, yakıt tüketimi sınıfının en iyisi, Tipi güzel .. Olumsuz yanları ise içi biraz dar geldi bana , arka koltuk diz mesafeleri iyi olmasına rağmen ferah bir iç hacmi yok... Aslında spor...
 4. R

  Honda Civic Sedan 1.6 benzinli Yakıt tüketimi ve performansı hakkında yorumlar

  Eskiden Honda Hayat Onda derlerdi Fakat Gerçekten hayat onda mı acaba? Araçta Tork düşük, yakıt tüketimi fazla, parçası pahalı Ancak parası çok olanlar için iyi bir araba Turbo motorların zamanı gelmedi mi Honda?
 5. R

  Peugeot 308 benzinli Yakıt tüketimi ve performansı hakkında yorumlar

  Peugeot 308 1.6 THP performans olarak çok iyi,bagajı ise sedan araçları aratmıyor, fakat corolla 1.6 ve jetta 1.4tsi ile neredeyse aynı fiyata satılıyor. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Ayrıca yakıt tüketimi fazla ..
 6. R

  Peugeot 208 benzinli Yakıt tüketimi ve performansı hakkında yorumlar

  Peugeot 208 alacak olanlara 1.0 motorunu tavsiye etmiyorum biraz daha fark ödeyerek 1.2 motor olanı alsınlar. Araç Konfor anlamında fena değil. İç mekan genişliği kendi sınıfı diğer arabalara göre daha geniş, Fakat eğer alacaksanız tavsiyem ESP'li olanı alın.
Üst Alt