• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

EXSELANCE kullanıcısının son içeriği

 1. E

  'İstenmediğim yerde durmam"

  İstenmediğim yerde asla kalmadım zaten istenmediğim bir yeri de hayatıma sokmam. Bende çok gördüm istenmediği halde kalanları.
 2. E

  Erkekler kadınları içkilerinden tanıyor!

  Beyaz şarap içenler nasıl kadınlardır :ok:
 3. E

  neden blog koyulmuş

  neden mesajlarımı blog koyulmuş engellenmiş ya bana özellerim engellemek temel hak ve özgürlüklere aykırıdır anayasaya aykırıdır i
 4. E

  Gönderilmiş mektuplar

  Susardın. Ve kar yağardı. Gözlerinde başlardı gece, Yarım kalmış kitaplarda sürerdi. Alnımızda bilenen kör bir bıçaktı günler. Zaman; kırılmış aynalardı. Susardın, durmadan susardın ve yağmur yağardı. Özledim seni, reddedilmişlik büküyor boynumu, Garip bir tütün kokuyor şimdi bedenim. Ve üşüyor...
 5. E

  Her bitiş, yeni bir başlangıçtır.

  Geçmişi tamamlayın. Geçmişi tamamlamazsanız tarih, kendini tekrarlayacaktır. İstemediğiniz bir şeyi elde edemezsiniz. Dürüst ve özenli bir konuşmayla, ilişkinin bitişindeki sorumluluğunuzu kabul ederek iyileşme için gerekli zemini oluşturursunuz. Karşı tarafı suçlamak ve ayıplamak yerine...
 6. E

  Erkek Kadina Nasil/Nezaman Baglanir?

  canını acıtcak ne yapıyorum ki dünyanın zararsız sevgi veriyorum bunun neresi acıtır söylermisin şu an zaten canı yanıyor hasta zaten kendisi :malesef: zaten şu an daha affedici olması gerek ölüm dünya işte :malesef: neyse ben bir sigara yakmaya gidiyorum efkarlandım :malesef:
 7. E

  Supermeydan 3. şiir yarışması Oylaması

  tebrikler nice başarılar dilemek üzere devamı gelmek üzere tebrikler bluice :alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis: :004::alkis::004::alkis::004::alkis::004::alkis::004::alkis::004::alkis::004::alkis::004::alkis:
 8. E

  Hasta kardeşlerime acil şifalar diliyorum...

  allahım sevdiğim kadınımıda acil şifalar versin kalben duacıyım o beni sevmeze nefret etsede bana tekrar yar olmazsada gene bütün kalbinle duacıyım o beni bir hiç gibi görsede gene de duacıyım allah ona yardımcı olsun şifa versin allah başımızdan eksik etmesin kardeş emeğine sağlık dua içinde...
 9. E

  İkinci Peygamber Benzetmesi

  şimdi gerekeni yapıp hemen tayyip erdoğanı arıyorum süpermeydan da bir konu var sizi ikinci peygamber olarak ilan ettiler doğrumu değil mi :freakedout::ok:
 10. E

  Erkek Kadina Nasil/Nezaman Baglanir?

  değer verilcek insana herzaman değer verilir istersen aşırı olsayda ama bunu hakediyor ha sahip iken de ister istemez veriyorsun ha şimdi veriyorum kıymet ama bana bir olumlu yaklaşsa o zaman beni daha iyi anlayacak hiçte pişman olmayacak olumlu yaklaştım diye :ok:
 11. E

  Gerçek aşkın sırrı ve ilginç tüyolar

  emeğinize sağlık :ok:
 12. E

  Mükemmel Kadın Olmayın

  zaten mükemmel olan yok ki bu dünyada mükemmel kadın olsun her insanın kendi haz kusurları vardır önemli olan bir farklılıktan dolayı ve kusurlarından insanları kırmamak gerek, bununla ilgili bir öyküm vardı:ok:
 13. E

  Erkek Kadina Nasil/Nezaman Baglanir?

  nasıl bağlanmaz ha karşında bir örnek duruyor
 14. E

  Erkek Kadina Nasil/Nezaman Baglanir?

  Bak beni nasıl bağlamış buralardayım hemde nasıl bağlamış ebedi kopamam ondan
 15. E

  Erkek Kadina Nasil/Nezaman Baglanir?

  Aşkın şarabını içmemiş insanlar ne kadar rahat yazıyor insanlar herşey ne kadar basit söyleniyor :malesef:
Üst Alt