almuallim kullanıcısının son içeriği

 1. A

  ahde vefa...

  İnsanlık ölelei asırlar oldu belki, Bir hayal aleminde gibiyiz sanki, Herşey eğreti,herşey sahte, elbisesiz insanlar,insansız elbiseler dolaşıp durur, Biraz kendimize baksak,bir anlasak nerede düştüğümüzü,bir anlasak oradan kalkacağımızı,herşey eskisi gibi gerçek olacak, İnsanlık da,Vefa...
 2. A

  Sivas Katliamı veya Sivas Madımak Olayı

  Cevap: sivas katliamı...Sen ve benim zihniyetim, Doğu-Batı kadar uzak, Bilmek ne haddine, Bilsen "devrim"hülyalarıyla"irtica"paranoyalarıyla" saldırmayı bilirsin,o kadar! Ben de bunu bilirim!
 3. A

  Sivas Katliamı veya Sivas Madımak Olayı

  Cevap: sivas katliamı...İşte bütün bildiğin bu Senin ve yandaşlarının bildiği, Hala aynı yerde,Aynı kafada! Ve bunlar utanmadan ülkeyi sevdiklerini,halkın kardeşliğini ağızlarına alıyorlar!
 4. A

  Sivas Katliamı veya Sivas Madımak Olayı

  Cevap: sivas katliamı...Bu konudaki bilginin hiçbir anlam ifade etmediğini söyleyeyim bayan, Çok bilmişlik havası da bizde pek iyi görülmez, Sivası ve Sivaslıyı ikinci kez aynı teagaha çekme hesaplarınız tutmayacak, Her Temmuzda Kamp kurup,silahlarınızı yağlasanız da,Bıçaklarınızı bileseniz...
 5. A

  Sivas Katliamı veya Sivas Madımak Olayı

  Cevap: sivas katliamı...Yukarıdaki bilgilerin yüzde eliisinden fazlası yalan ve iftira, Meselenin özünü aslını asdarını bilmeyip de her iki temmuzda topluca Sivasa Sivaslıya sövgü törenleri düzenleyenleri lanetle kınıyorumYetti artık 15 yıldır aynı şeyleri yazmaktan,ilanetten,kin ve fitne...
 6. A

  Sivas Katliamı veya Sivas Madımak Olayı

  Cevap: sivas katliamı...Yukarıdaki bilgilerin yüzde eliisinden fazlası yalan ve iftira, Meselenin özünü aslını asdarını bilmeyip de her iki temmuzda topluca Sivasa Sivaslıya sövgü törenleri düzenleyenleri lanetle kınıyorum!
 7. A

  Kafiyeli Interaktif Şiir

  Muhterem Kardeşim, Sizinle şiirle de olsa düşünceleri paylaşmaktan zevk aldım,onur duydum. Bazı sevimsiz olaylar vesilesiyle,Bundan sonra şiirlerimi paylaşmamama kararı aldım. Size kolaylıklar diliyorum.
 8. A

  Süpermeydan Şairleri Antolojisi

  Y.E.K Kardeşim, BEn şiirlerimi burada paylaşma düşüncesinden vaz geçtim. Kutsal değerlerimin basit oyunlarla aşağılandığı bir ortamda ben yokum müsadenizle,Size başarılar diliyorum.Allaha emanet olun!
 9. A

  Utancı Omayana Her Şey Serbest!

  Bu genel bir sitayiştir, Siz de beni anlamayacaksanız, Kime ileteyim! Şaşırmadım desem, Yalan olur!Söylediğiniz konuda benim yorumuma verilen cevabı da okursanız, Sanırım meseleyi daha iyi anlarsınız!
 10. A

  Utancı Omayana Her Şey Serbest!

  En azından öylece inanmak da bir onurdur. Dilerim o inancı hayata geçirenlerden oluruz!
 11. A

  Utancı Omayana Her Şey Serbest!

  "Haya"imandandır"buyuruyor Peygamber (a.s) İmanla bir bağlantı kuruyor, temelden. Belli ki aralarında bir ortak illet var.Birncinin belirtisi,alamet-i farikası ikincisi, Haya İmanın işareti, İman hayanın menbaı. Birincisi yoksa ikincisi zaten yok, İkincisi varsa birincisine işaret.Her ne kadar...
 12. A

  Kafiyeli Interaktif Şiir

  Asabiyet sineyi yakan kızıl ateştir, Türk,Kürd,Arab,Farisi;inananlar kardeştir.
 13. A

  Kafiyeli Interaktif Şiir

  Ali kardeş bir derya bı rasti ez dizanım, Ancak şurası gerçek,hindik kurmançi zanım,Dilerim kaş yaparken,göz çıkarmadık gardaş, Bu menzil çok uzakta,daha varmadık gardaş:
 14. A

  Kafiyeli Interaktif Şiir

  Bugün mübarek bir gün,gönlünüz nurla dolsun, Hem Cumanız mübarek,hem gününüz hayrolsun.
Üst Alt