Evlilik de yas farkı

bence yaş farkı çok önemli erkeğin kadınına sahip çıkabilmesi için biraz daha olgun olması gerekiyor buda erkeğin kadından büyük olması anlamına geliyor ve eğer çok fazlada büyük olursa bu seferde kadını anlamamaya yada kadın erkeği anlamamaya başlıyor biz üniversitede iken çok geniş çaplı araştırmıştık bu konuyu bir sürü evli çiftle ve bir okadarda profesör ile görüşüp tartıştık ve kadın ile erkeğin arasında en fazla 10 yaş olması gerekiyor daha fazlası ufak tefekde olsa anlaşmazlıklara neden oluyor sonucuna vardık ve bu onaylandı.Şuan bir çok kitapta da böyle geçmekde.Çünkü arkadaşlar sevgi bir yere kadar elbette sevgi aşk olmadan anlaşılamaz ama bazende sevgiyi aşan olaylarla karşılaşılabiliyor buda kişinin olgunluğu ile çözümlenebiliyor ancak.

Bu durumun çiftlerin uyumlu olmasından sonra gelen faktörlerden olmakla birlikte, genelde erkek büyük yaşta olmasında yarar görülmesine rağmen, çok mutlu kadın yaşlı ailelerde mevcuttur. Yaşıtlar ise diğerleri kadar şanslı olamıyor bencede.

onairci

Sözlük Yazarı
bence yaş farkı çok önemli erkeğin kadınına sahip çıkabilmesi için biraz daha olgun olması gerekiyor buda erkeğin kadından büyük olması anl***** geliyor ve eğer çok fazlada büyük olursa bu seferde kadını anlamamaya yada kadın erkeği anlamamaya başlıyor biz üniversitede iken çok geniş çaplı araştırmıştık bu konuyu bir sürü evli çiftle ve bir okadarda profesör ile görüşüp tartıştık ve kadın ile erkeğin arasında en fazla 10 yaş olması gerekiyor daha fazlası ufak tefekde olsa anlaşmazlıklara neden oluyor sonucuna vardık ve bu onaylandı.Şuan bir çok kitapta da böyle geçmekde.Çünkü arkadaşlar sevgi bir yere kadar elbette sevgi aşk olmadan anlaşılamaz ama bazende sevgiyi aşan olaylarla karşılaşılabiliyor buda kişinin olgunluğu ile çözümlenebiliyor ancak.
benim görüştüğüm insanla aramda 10 yaş fark var benden 10 yaş büyük, şu an için bir sorun yok ama belli de olmaz bence aslında en fazla 5 yaş olmalıydı, yani benim
istediğim böyle biriydi ama insan severken yaşına bakmıyor ki..

Sonuçta bence yaş farkı önemlidir yani insan kendinden çok büyük biriylede anlaşamaz sanırım.

Sanırım ben birazda mantık evliliğine doğru gidiyorum durum onu gözteriyor:))
AŞKSIZ OLMAZ O Bİ GERÇEK!!!

mantık evliliği mi aman ha aman derim !!!!

iyi düşün ve öyle karar ver çünkü aşk ta mantık yoktur :(

maalesef