• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Tester parfüm nedir? Tester parfüm alınır mı?

Tester parfüm nedir?

Tester parfüm parfüm firmalarının ürün satışında ürün kokusunu müşterinin deneyebilmesi için özel üretilmiş olan numune parfümlere denilmektedir. Her bir koli parfümde bir adet bulunmaktadır. Kutusu daha sade olan (beyaz veya karton renginde) olan bu parfümlerin şişesi ve kokusu orjinali ile aynıdır.

Neden tester parfüm almalıyım?

Günümüzde dünyada ve özellikle ülkemizde satın alma gücü düşen parfüm tüketiciler; orjinali çok daha pahalı olması dolayısıyla orjinal tester parfümleri almayı tercih etmeye başlamışlardır. Çünkü koku rengi ve kalıcılığı açısından orjinali ile aynı hatta %5 koku netliği ile üretilen bu parfümleri almak mantıklı bir alışveriş tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

Tester parfüm nereden alınır?

Tester parfüm satan birçok web sitesi bulunmakta. Fakat tester parfüm satışı yaptığını beyan eden bazı firmalar web sitelerinde tester adı ile replika parfümlerin satışını yapmaktadır. Doolayısıyla güvendiğiniz , bildiğiniz bir firmadan almanızda fayda var. Memnun olduğunuz sürece tester parfüm tedarikçinizi değiştirmemelisiniz.

Tester parfümler fiyat olarak avantajlı mı? Ucuz tester parfümlere güvenmeli miyim?

Tester parfümler zaten orjinalinden %70-80 daha ucuz olan parfümlerdir. Dolayısıyla tester parfümlerin fiyatları orjinal parfüme oranla oldukça avantajlıdır. Genel kural olan ucuz olan birçok üründe karşınıza çıkan kalite sorununu tester parfümde de yaşayabilirsiniz. Tester aldığınız sandığınız parfüm birebir parfüm ya da replika A kalite parfüm olabilir.

Bir tester parfümün fiyatı orjinal bir parfüm fiyatının ya yarısı yada 3 te 2 fiyatı olur. Bunun altında ki her rakam sahte parfüm aldığınıza işaret olur.
 
Üst