• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Dior Sauvage EDT

2015 yılında christian dior tarafından piyasaya sürülen Sizi şaşırtıp yeni çığır açan uluslar arası erkek parfümü, Sauvage zamansız bir klasik. Bugünün güçlü kokusu adeta özgürlüğün manifestosu,Arkasında odunsu hoş bir rüzgar bırakan, tazeliğin doz aşımını hissedebilirsiniz
içinize çektiğinizde hafif burnunuzu yakan, inanılmaz erkeksi, gizemli, soğuk ve metalik bir kokusu var. üstelik kalıcılık ve farkedilirlik beast mode
bir tane parfümüm olsun, her mevsim kullanayım ve her ortama uygun olsun diyorsanız, bu parfüm o
açık ara dünyanın en harika kokusu, o kadar seksi ve yoğun bir parfüm ki mükemmel. reklam yüzü olarak johny deppi kullanmaları da çok başarılı bir seçim olmuş.
şu ana kadar kullandığım en güzel parfüm. çok olumlu geri dönüşler aldım, harika bir kokusu var.
 
Diorun son erkek parfümü. Johnny Depp li reklam kampanyası ile dikkatlari üzerine çeken pazarlama harikası. Adı dior olunca beklentiler büyüktü ama ilk çıktığında bir çok parsümsever tarafından yerin dibine sokuldu. Gerçi dior homme da ilk çıktığı yıllarda aynı tepkileri görmüştü ama sonradan parfümseverlerin gönlünde başka bir yer edinmişti.Bu parfümün akıbetide aynısı olacakmı onu zaman gösterecek.
Chanel Bleu gibi kendini sonradan sevdiren bir parfüm oldu. Genel beğeniye açık bir koku olduğu için zamanla daha da çok sevilecek diye düşünüyorum designerlar arasında.
Kim ne derse desin performans ve koku açısından oldukça başarılı, erkeklik fışkıran bir parfüm.
Sanki her gün metroda gördüğümüz insanlar birer Francis Kurkdijan.
Bu parfümü bizim gibi üç beş parfüm manyağı sıradan ve basit bulur, insanların %99'u da şöyle bir dönüp bakar emin olun.
 
Üst