• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

WhatsApp Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirmek

whatsapp silinen fotoğrafları geri getirme programı, whatsapp silinen fotoğrafları geri getirme iphone, whatsapp gönderilen fotoğrafları geri alma, whatsapp karşı tarafın sildiği fotoğrafları geri getirme,whatsapp'ta silinen fotoğraflar galeride gözükmüyor

WhatsApp'ın yeni özelliği sayesinde sildiğimiz fotoğraflar ve videolar geri getirilebilecek.

WhatsApp, yeni güncellemesiyle yanlışlıkla sildiğimiz fotoğraf ve video gibi medya öğelerini geri getirmemizi sağlayacak.

ŞİMDİLİK SADECE ANDROİD KULLANICILARINA SUNULACAK

Son günlerde yaşanan Facebook veri ihlali skandalı sonrasında böyle bir güncelleme WhatsApp'ın aleyhine olabilir. Bahsettiğimiz özellik şimdilik sadece Android kullanıcılarına getirilecek. Aslında daha önce de süreli olarak iOS ve Android için mevcuttu. İndirilmemiş medya dosyası 30 gün bekletiliyor ve daha sonra siliniyordu. Son güncellemeyle, WhatsApp bu özelliği biraz daha değiştirerek, medya başarılı olarak yüklendiyse eğer WhatsApp sunucuları yerine kullanıcı dosyaları uygulama içine kaydediliyor.
 
Üst