• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Estetik Burun Ameliyatı

İdeal Burun Estetiği Ameliyatı Nasıldır?

Burun estetiği, kişiye özel bir ameliyattır. Her yüzün kendine özgü dokusu ve yapısı vardır. Hiç bir yüz diğerine benzemez. Bu yüzden sonuçlar da farklı olur.

Sizin için en iyisi, sizin olandır. Başkasında güzel görünen bir burun sizin yüzünüze yakışmayabilir. Sizin yüzünüz için en iyi burun yine sizin şuan sahip olduğunuz burundan yapılacaktır.

Estetik Burun ameliyatı Nasıl Yapılır?

Burun estetiği ameliyatının genel anestezi ile yapılması idealdir. Doktor ve hastanın ameliyat esnasındaki rahatlığı başarı oranını yükseltir. Ameliyat öncesi bazı rutin testler yapılır. Geçirdiğiniz önemli hastalıklar, ameliyatlar ve kullandığınız ilaçlar araştırılır. Estetik burun ameliyatı olmanız için sağlık yönünden herhangi bir engeliniz yoksa operasyon hazırlıklarına geçilir.

Odanızda kan almak için açılan damar yolundan kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ilaçlar verilir. Operasyon odasına alınırsınız. Damardan verilen ilaçlar ile uyutulursunuz. Burun müdahalesi sırasında ağrı acı hissedilmez. Operasyon bitince ilaçlar kesilir ve uyanırsınız. Estetik Burun Ameliyat süresi yaklaşık 1,5 ile 2 saat kadardır.

Genel Anestezi gece uykusuna benzer. Uyunduğu için geçen zaman anlaşılmaz. Bütün operasyon birkaç dakika gibi kısa sürede bitmiş algılanır. Tıpkı akşam yatıp sabah kalkmak gibi.
Kaynak : ismailbayram.com/tr
 
Üst