• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

En İyi VPN Uygulamaları

En İyi VPN Uygulamaları, En iyi VPN programı hangisi?

Ücretsiz VPN programı

İnternette güvenli bir şekilde gezinti yapmak, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin çalınmasını engellemekmi istiyorsunuz karşınızda En İyi VPN Uygulamaları

Opera Free VPN

Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcılarından biri olan Opera, limitsiz, ve engelsiz internet kullanımı için ücretsiz olarak Opera VPN uygulamasını yayınladı. Bu uygulama hız limitasyonları yapmadığı için sevdiğiniz siteler, uygulamalar ve hizmetlerin daha fazlasına erişebilmenizi sağlar.

Opera VPN uygulamasını indirmek için tıklayın

ZenMate

Oldukça hızlı ve güvenli olan ZenMate VPN uygulaması ücretsiz olarak deneme sürümü sunuyor. ZenMate VPN en yüksek hızda, sınırlamalara maruz kalmadan internette sörf deneyimi sunup, hem de zararlı yazılım ve reklamları otomatik olarak engelliyor.

ZenMate VPN uygulamasını indirmek için tıklayın

Hideninja VPN

VPN uygulamaları arasında en popülerden bir tanesi olan Hideninja VPN verilerinizi gizli tutarak tüm internete erişebilmenize olanak sağlıyıyor.

Hideninja VPN uygulamasını indirmek için tıklayın

SuperVPN Free VPN Client

Google Play Store'daki en başarılı ücretsiz VPN servislerinden biri olan Super VPN ile sanal özel ağa (VPN) bağlanıp, internet ortamında limitleme olmadan gezinebilirsiniz. Programın ücretli versiyonu hız limitsiz kullanım sunarken, ücretsiz versiyonu saat süreli olarak kullanılıyor. Saat süresi dolunca programı kapatıp açmanız yeterli olacaktır.
Super VPN uygulamasını indirmek için tıklayın
 
Üst