Kadınların Hayır Diyemeyeceği Birbirinden Güzel 6 Nişan Yüzüğü

Reddedilemez evlilik teklifi yapmanın yollarını biliyor musunuz? Sıra dışı yöntemler kullanmak veya karşınızdakini hiç beklemediği bir anda yakalayarak evet cevabı vermesini sağlamak ya da teklifinizi onlarca kişinin önünde yaparak sizi rezil etmeyeceği varsayımıyla hareket etmek bu yollardan birkaçı. Bunların hepsi reddedilmemek için kullanılan yöntemler arasında gösterilebilir. Ancak erkeklerin çoğu, bir kadının kalbine giden yolun kaşıkçı elması kadar büyük olmasa da dikkat çekici elmas bir yüzükten geçtiğini çoğu zaman gözden kaçırır. Kadınlar, hayatını geçireceği erkeğin bu önemli adımda cimri davranıp davranmadığına çok dikkat eder. Çünkü bir kadın arkadaşlarına ben evlilik teklifi aldım! dediğinde, ilk olarak yüzüğün elmas mı, ne kadar büyük, acaba kaç para? gibi tepkilerle karşılaşacağından adı kadar emindir.

Sonuçta her gün evlilik teklifi etmiyor ya da almıyoruz. İşte bu yüzden, olayın özel ve kayda değer nitelikte olması gerekmektedir. Demek istediğim; yüzüğünden tutun da mekanına, seçilen şarkıdan söylenilen sözlere kadar her unsur kayda değer olmalı! Bunların arasında en önemlisi de elbette ki kız arkadaşınız için aldığınız nişan yüzüğü. Sonuçta, dünya evine girme yolunda atılan ilk adım olarak görülen nişan yüzüklerinin kadınlar için ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Bu konu hakkında şüphe duyanlar için önerim, istedikleri kuyumcuda bir gün boyunca oturup gözlem yapmaları. Evliliğe giden yolda bir nişane olarak kabul edilen yüzüklerin seçimindeki tartışmalara hiçbir yerde karşılaşmadıklarına eminim.

Nişan yüzüklerinin hayatımızda nasıl önemli bir yeri olduğunu anladığınızı düşünerek, aşağıdaki nişan yüzüklerini incelemeye başlayalım derim. Ki reddedilmesi imkansız olan nişan yüzükleri nasıl olurmuş, öğrenelim. İşte dünyanın en önde gelen markaları tarafından tasarlanan benimle evlenir misin? sorusunun parmakta şekil bulmuş lüks halleri

İşte karşınızda kadınların hayır diyemeyeceği kadar güzel nişan yüzükleri:

1 Georg Jensen Beyaz Altın Aurora Yüzük

Listemizin ilk sırasındaki yüzük, Georg Jensen imzası taşıyan sade bir tasarım. Yaklaşık 8.000 dolar değerinde olan bu nişan yüzüğü, sade tarzıyla dikkat çeken zarif bayanlar için gayet uygun görünüyor. 18 ayar beyaz altından üretilen yüzüğün en dikkat çekici noktası ise üzerindeki göz alıcı elmas.

Sonuçta böyle bir yüzük ile yapılan evlilik tekliflerinin reddedilebileceğini pek zannetmiyorum. Eğer hayatınızı birleştirmek istediğiniz kadın, abartısız kıyafetlerden ve takılardan hoşlanıyorsa, bu tarz yüzükleri aklınızın bir köşesinde bulundurmalısınız derim.

2 Annoushka Favourites Rings
Reddedilmesi zor olan bir diğer nişan yüzüğü ise Auroraya göre daha gösterişli olan Annoushka tasarımı. Ortasında büyük bir elmas taşı olan 18 ayar beyaz altın yüzüğün kenarlarında da bir dizi değerli taş sıralanmış. Favourite Rings olarak adlandırılan yüzük, bayanların arkadaşlarına göstererek hava atabileceği kadar şaşaalı diyebilirim. Sonuçta bu yüzüğün fiyatı 5.450 dolar olarak belirtilmiş.

3 Chopard For Ever Ring Pave
Klasik ve modern tarzın harmanlanarak tasarlandığı bu Chopard tasarımının fiyatı ise 16.800 dolar. Ortasında bir tane büyük ve yan tarafında her biri 0.7 karat ağırlığında olan 18 adet elmasla tasarlanan nişan yüzüğü, kırmızı altından üretilmiş olmasıyla da dikkat çekiyor. Sonuçta bu yüzük, iç tarafındaki marka imzasıyla bir kadının aklını çelmeye yeter de artar.

4 Boodles Raindance Elmas Yüzük
Eğer farklılıklardan hoşlanan bir kız arkadaşınız varsa, Boodles markalı yüzük kesinlikle size göre diyebilirim. Sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken elmas yüzük, yüksek fiyatıyla da akıllara zarar dedirtecek cinsten. Her biri 0.7 karat ağırlığında olan yuvarlak kesim elmaslarla donatılan 33.750 dolar değerinde olan yüzük, gerçekten etkileyici görünüyor.

5 Graff 12.84 Karat Markiz Kesim Elmas Yüzük
Dünyaca ünlü firma Graffın bu tasarımı ise gösterişi sevenler için kesinlikle çok uygun. Evlilik teklifini abartılı bir biçimde yapmak isteyenler, böyle etkileyici bir yüzüğü tercih etmeli diye düşünüyorum. 12.84 karat ağırlığında markiz kesim elmasıyla dikkat çeken yüzüğün üretiminde platin kullanıldığını da ayrıca belirtelim. Sonuçta evliliğe ilk adım böyle bir yüzükle atılırsa, mutluluğunuz daim olur diye düşünüyorum.

6 Harry Winston Lily Cluster Nişan Yüzüğü
1932 yılından beri mücevher ve saat üretimi işinde olan Harry Winston tasarımı da oldukça gösterişli. Platin kullanılarak üretilen yüzük, elmas detayları ile de dikkat çekiyor. Üzerindeki sonsuzluk simgesi figürü ile oldukça sembolik görünen nişan yüzüğü, bu özelliğiyle yapılan teklife ayrı bir anlam katacaktır. Diğer taraftan, fiyatı kesin olarak belirtilmeyen bu ürünün ucuz olmadığını hepimiz tahmin edebiliriz. Ancak binlerce dolar ömür boyu sürecek bir evlilik için seve seve harcanacaktır.

Evet, bu yazıyla birlikte dünyaca ünlü markaların imzalarını taşıyan birbirinden güzel nişan yüzüklerini de sizlerle paylaşmış olduk. Umarım bu yüzükler, evlilik teklifi hazırlığında olan okuyucularımıza farklı fikirler vermiştir. Diğer taraftan, yukarıdaki kadar pahalı yüzükler satın alamasanız bile benzerlerini araştırarak siz de reddedilemeyecek teklifler yapabilirsiniz. Sonuçta, yaklaşık 13 karat ağırlığında bir yüzükle nişanlanmak her kadına nasip olmaz. Yine de tüm kadınların böyle gösterişli bir yüzük eşliğinde yapılacak bir evlilik teklifinin hayalini kurduğunu söyleyebilirim. İtiraf etmeseler de durum bu şekildedir. Eğer siz de sevgilinize karat karat elmasları olan bu gösterişli yüzüklerden alacak olsanız, tercihiniz hangisi olurdu?
Kaynak: Paratic.com
 
Üst