• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

51.Bölge Bunlar da benim düşüncelerim

Burası Nevada çöllerinde ABDnin çok korunaklı, gizli bir üssüdür. Resim çekmek, içeri girmek kesinlikle yasak. Israr edenler gerekirse öldürülecek.

Sözde burada ABD uçakları test uçuşu yapıyor. Halk ve gazetecilerse burada UFOların tutulduğuna inanıyor. Orası ne UFOlar için ne de Amerikan Hava Kuvvetlerinin uçaklarını test etmek için yapılmadı.

Orası Tanrılar için inşa edildi. 51.Bölge, 3 Tanrının sayfiye ve çalışma yeri. Bu yüzden de çok sıkı korunuyor. Sözde arasıra uçakları ve helikopterleri havalandırıp, Hava Kuvvetlerine ait bir yermiş süsü veriyorlar. Bir de S4 denilen bir bölge daha var. Buraya çok az kişi girebiliyor. Diğer çalışanların girmesi kesinlikle ve kesinlikle yasak. Bu 3 Tanrı, bu S4 denen bölgede yaşıyor olabilirler.

3.000 yıl kadar önce, bu özel yer Mısır Piramitleriydi. Piramitler de, binlerce yıl önce bu 3 Tanrı için inşa edilmişti. Farklı bir yalan, piramitler için de yıllardır söyleniyor: Firavunlar için mezar olarak yapıldı. Artık bunun doğru olmadığının pek çok insan farkında.

Mısır Piramitlerinin gizemi hâlâ çözülemedi. Halkın piramitleri keşfetmesine, görevliler tarafından kesinlikle izin verilmiyor. Belki de içeride görkemli duvarlar, büyük odalar var. Bu 3 Tanrıyla ilgili sırlar var olabilir.

Binlerce yıl önce Mısır, şimdi A.B.D. Hem Mısır piramitleri hem de 51.Bölge, ölümsüzlüğü bulmuş 3 Tanrı için inşa edildi. Hatta kamera kayıtlarında 51.Bölgeye bir piramitin inşa edildiği ortaya çıktı. Bu da burasının onlara ait bir yer olduğunu kanıtlıyor.

51.Bölgede neden duvarlar, çitler yok ? Diğer askeri binalar, devlet binaları gibi. Çünkü Tanrılar belli bir sınır içinde yaşamazlar, onlar her zaman her yerdedirler. Her şeye kadirdirler. Her şeyi görür ve duyarlar. Ama onları gerçekte tanımayan milyarlarca insan, onları duyamaz ve göremezler.

51.Bölgeyi sadece dıştan az biraz biliyoruz. Peki içi nasıl ?
Tanrılar için inşa edilmiş görkemli odalar, lüks yataklar ve koltuklar. Çalışma odalarında son derece gelişmiş bilgisayarlar. Onlara sağlık ve güç veren şifalı bitkiler.

Neden 51 sayısı:
3 x 17=51 eder.
3=3 Tanrı demek.
17= Nedir?

Haritada Nevada Eyaleti, eğer California da eklenirse üçgene benziyor.

UFO olayları ise tamamen kurgu ve yalan. Dikkatleri dağıtmak için.
A.B.D. (diğer devletler de dahil) ve 3 Tanrının tezgâhı.

ABD Yönetimi, UFO yalanını gerçeği kamufle etmek için her yere yayıyor.

Eğer doğruyu söylerlerse, yani Burada Tanrılar yaşıyor, uzak durun derlerse olabilecekleri tahmin etmek hiç zor değil.
 
Üst