• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Memleket İçin Dua

Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym
Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah ' a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZ ' in ve onun pak âlinin ve ashabının tümüne.

Ey RABBİMİZ başımıza gelen bütün musibetlerin sebebinin günahlarımız olduğunu biliyoruz.zira sen Hazreti KURANDA böyle buyuruyorsun.ama bizler senin Habibinin aciz ümmetiyiz bizleri ne olur affet sana yalvarıyoruz.MUHAMMED Ümmeti olan bizlerin hakkımızda şer düşünenler var.Bizim üzerimizdeki kötü nazarların şer düşüncelerini Sen Kudretinle iptal eyle,Onlar Bizim üzerimizde Plan yapıyorlar Sen onlardan daha kudretlisin sana yalvarıyoruz bizi koru planlarını kudretinle boz.sana yalvarırıyoruz bu müslüman beldesinde daha fazla kan akıttırma.Memleketimizi ve tüm inananları Kudretinle,Rahmetinle PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEMİN hakkı EHLİ BEYT ALEYHÜMÜSSELAMIN hatrı için koru.Seni Hoşnut ve Razı Olacağın Şekilde Hamd ve Tenzih Ederiz sonsuz İstiğfarı tevbeler ederiz Amin,amin,amin.

Ayet-el Kürsi Okunuşu​

Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ tehuzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma filard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ biiznih, yalemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişeyin min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Ayetel Kürsi Anlamı (Meali)​

Rahmân ve Rahîm olan Allahın adıyla.
Allah ki, Ondan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi Onundur.
Onun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey Ona gizli kalmaz.)
Onun bildirdiklerinin dışında insanlar,
Onun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler.
Onun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

Ayetel-kursi .com
 
Üst