• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Windows 10un hangi sürümüne geçeceksiniz?

Windows 10 1 yıl bedava olacak. Peki ama kim, hangi Windows 10 sürümünü alacak?

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows'un yeni sürümünün yayınlanma tarihi yaklaşırken, Microsoft daha fazla beklemedi ve uzun zamandır duyurulması beklenen Windows 10 sürümlerini duyurdu.Microsoft'un Windows 7, 8 ve 8.1 sürümlerini kullananlar için ilk bir yıl ücretsiz olarak yükselteceği sürümler de, açıklandı. Buna göre Windows 10 Ev, Windows 10 Mobil ve Windows 10 Pro sürümleri, ilk bir yıl ücretsiz olarak yayınlanan sürümler olacak. Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate veya Windows 8 / 8.1 Pro'yu kullananlar ise Windows 10 Pro'ya ücretsiz geçiş hakkında sahip olacaklar. Windows'un kurumsal veya eğitim sürümlerini kullananların geçişi, Microsoft'la yaptıkları sözleşmeye göre olacak.

Hangi Windows sürümünü kullandığınızı öğrenmek için Denetim Masası'ndaki Sistem işlevine göz atabilirsiniz. Windows 10 hazır olduğunda sisteminiz, Windows Update yoluyla size uygun güncellemeyi otomatik olarak alacak.
 
Üst