THY Uçak kazası ve Nepalde şiddetli deprem

2 ve 18 Nisan 2015 tarihlerindeki yazımda Uçaklarda bomba var yazılarının devamının geleceğini söyledim. Sonuncusu kanlı da bitebilirdi ya da ölen ve yaralanan hiç kimse olmaz ama olay sansasyonel olurdu dedim.

Ve dediğim 25 Nisanda oldu. Milano-İstanbul seferini yapan THY uçağı, Yeşilköy Havalimanına inerken uçağın sağ kanadı yere çarptı ve motor alev aldı. Pilotlar uçağı Atatürk Havalimanına indirmeyi başardılar. Ölen ve yaralanan olmadı. Bu kaza, Atatürk Havalimanında pek çok yurtiçi ve yurt dışı seferin iptal edilmesine sebep oldu.

Ayrıca aynı uçağın 23 Nisanda da, Frankfurt-İstanbul seferini yaparken kokpit camının patladığı ortaya çıktı.

Ve Nepal. Bu seferki bir uçak kazası değil. 7,9 şiddetinde büyük bir deprem. Ülkede ölü sayısı binleri geçti. Yüzlerce bina yıkıldı.

İnternet sitelerinde bazı gazeteler ve yorumcular, deprem ve uçak kazaları arasında bağlantı kuruyorlar. Bilim adamlarıysa buna karşı çıkıyor. Gerçekten de böyle mantıksızca bir şeyi düşünebilmek mümkün değil. Ama araştırmalarımda ben de pek çok uçak kazasından sonra depremlerin olduğunu gördüm. Birileri uçak kazalarının arkasından depremlerin meydana gelmesini sağlıyor.

Peki bu olayları kim tertipliyor ? En az 3.000 yıldır ölmeyen 3 Tanrı.
İstihbaratçılar ve gizli örgütler de, Tanrısal planı uyguluyorlar.
Hiç bir şey ve hiç kimse Tanrı (Tanrılar) gibi mükemmel olamaz. Onlar bunu asla affetmez.
 
Üst