Kutlu doğum haftasını idrak etmekteyiz

Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym
Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZin ve onun pak âlinin ve ashabının tümüne.

ve mâ tevfîkî illâ billâh, aleyhi tevekkeltu ve ileyhi unîb
selamun aleyküm rahmetullahi ve berakatühü

Değerli kardeşler

Mübarek PEYGAMBERİMİZ AHMED-İ MAHMUD-Ü MUHAMMED MUSTAFANIN kutlu doğum haftasını idrak etmekteyiz.(14-20 Nisan) CENABI ALLAH CELLE CELALÜHTEN dünya ve ahiretteki bütün hayırların fethini şerlerin deffini umarak,İSLAM aleminin ve bizim başımızdaki tüm karabulutların kalkmasını zor durumdaki kardeşlerimizin felaha kavuşmasını dileyerek,günahlarımızın affedilmesini,bağışlanmasını,mağfiret edilmesini çoluk çocuğumuzun hayırlı,salih birer kul olmasını dileyerek mübarek mevlidi şerifi dinleyelim çokça salatu selamlar getirelim inşaALLAH.ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED semalar dolusunca,Arşın,Kürsinin ağırlığınca CENABI ALLAH CELLE CELALÜHÜ ve PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEMİ razı ve hoşnut edecek kadar olsun amin


Ne yazıkki unuttuğumuz bir çok değer gibi bu gün mevlidi şerifide unutmak üzereyiz oysak SAHABİ EFENDİLERİMİZ ve EVLİYAULLAHIN (ALEYHÜMÜSSELAM) çok tazim ettiği,çok değer verdiği mübarek MEVLİD-İ ŞERİF Ehlullahın yanında çok değerli,faziletli.ALLAHU ALEM (CENABI ALLAH CELLE CELALÜH en doğrusunu bilir.)ALLAHU ZÜLCELALE sonsuz sınırsız istiğfarı tevbe,hamd ve şükür, PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEME,BÜTÜN PEYGAMBERLERİMİZ ALEYHÜMÜSSELAMLARA, EHLİBEYT ve ASHABINA sonsuz sınırsız salatu selam olsun.CENABI MEVLA bizi affetsin,bağışlasın mağfiret ve hidayete erdirip orada daim etsin azabından korusun,sonsuz rahmetine ve Cennetine dahil etsin.her türlü şerden daima korusun bizlere darda kalmışlara yardım etsin amin.hakkınızı helal edin selam ve dua ile
 

Ziyaretci

Ashabı kiram mevlidi serife çok mu özen vermiş ? Efendimiz (ssv) ne kendisi ne de Ashabi kiram kendi doğum gününü kutlamış değillerdir. Deliliniz ne bu konuda ?
 

Ziyaretci

Kutlu doğum haftasını kutlama önerisini AKP hükümetine sunan Fethullah Gülenin en has adamıdır ve Nisan ayında 23 Nisanı da içine alacak şekilde ve 27 Nisan Fethullah Gülenin doğumgününüde içine alacak şekilde sabitlenmesini isteyen de şimdilerde düşman oldukları Fethullah hocanın en yakın dostlarından biridir. Egemenlik ve çocuk bayramını kutlamamak için bin dereden su getirenler için iyi bir teklif olduğu tartışılmaz. Ramazan ayı sabitlenmezken, namaz vakitleri sabitlenmezken hatta dinciler Hz. İsanın doğumgünü noel için demediklerini bırakmazlarken 10 gün boyunca uyduruktan bir kutlu doğumgünü adı altında kutlama yapmalarıda tam bir ironidir. Sevgili hükümetimizden ramazan ayınıda kış aylarına sabitlemesini bekliyoruz.

Aşağıdaki linkte kutlu doğum haftası ile ilgili detaylı bilgileri okuyabilirsiniz.
 
Üst