Arkadaşlarınıza gerçekten güveniyormusunuz

evet arkadaşlar dostluklar ne kadar gerçek ben bu konuda çok yaralar aldım ve şuanda eşimden başka hiç arkadaşım yok neden mi? birisi cüzdanımı çaldı bir digeri ben evlenince beni bir daha aramadışimdi siz anlatın bakalım dostluk neymiş ben öğrenemedim

onairci

Sözlük Yazarı
benim güvendiğim kişiler bellidir ama öyle eskisi gibi herkesede güvenemiyorum. Eskiden çok güvenirdim insanlara arkadaşlarıma ama ben iyi oldukça bana terslik yapanlar hele de asla affedemediğim kıskançlık duygusu bence insan en yakın arkadaşını asla ne olursa olsun kıskanmamalı, eğer böyle bir durum söz konusu olursa zaten o arkadaşlaıktan hayır gelmez bende daha önce böyle bir arkadaşımla iletişişimi kestim ve de 2 senedir görüşmüyorum, sonradan kendiside yaptığına pişman oldu aradı mesaj çekti ama ben affedemedim. Bu yüzden artık arkadaşlarıma kolay kolay güvenemiyorum.

Ama şu anda öyle arkadaşlarım var ki çok güvendiğim Allah daha iyi etsin inş.

SAHARAY

İki arkadaşım,dostum var ve onlara güvenim sonsuz biz o dönemleri aşalı çok oldu.

evet arkadaşlar dostluklar ne kadar gerçek ben bu konuda çok yaralar aldım ve şuanda eşimden başka hiç arkadaşım yok neden mi? birisi cüzdanımı çaldı bir digeri ben evlenince beni bir daha aramadışimdi siz anlatın bakalım dostluk neymiş ben öğrenemedim

Dosluk karşıdakinde degil sendedir. Sen ancak dost olabilirsin başkası değil..