yüksel bey...

mrb yüksel bey benim bır sorum var ben profil ayarlarını yaptım yanlız resım yukleyemedım neden oldugunu soler senız sevınırım
simdi den tşk

:confused:denedım ama gene olmuyooo resım ayarlarda ama yazdıgım msj yanında cıkmıyo yazdıgım hareketlı yazı cıkıyor ama resım yok nedenını solersenız sevınırım? teşekkürler şimdiden....:confused:

Cevap: yüksel bey !

:confused:denedım ama gene olmuyooo resım ayarlarda ama yazdıgım msj yanında cıkmıyo yazdıgım hareketlı yazı cıkıyor ama resım yok nedenını solersenız sevınırım? teşekkürler şimdiden....:confused:

Siz uye resmi bolumune resim eklemissiniz, Oraya eklediginiz resim Profilinizde gozukur.Avatar bolumune ekleyeceginiz resim, Forum mesajlarında gozukecektir.

NOT: Bazı arkadaslar uye resmi bolumune avatar sekilleri ekleyerek burasını degişik amaclı kullanıyor.Uye resmi bolumune eger koymak isterseniz kendi resminizi yukleyin yoksa bos bırakın.

tesekkurler

avatardan ayarladım tesekkurler ben bakmıstım oraya ama olmamıs profıldekı resım ordada gorunur zannettım ama yanılmısım saolun sıze kolay gelsın:smile: