• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Kova Erkeği, Boğa Burcu Kadınıyla Nasıl Anlaşır?

Kova Erkeği, Boğa Burcu Kadını​

Arkadaşlar fala inanma falsız kalma demişler :) Burçlara bakarsan bizim anlaşmamız mümkün görünmüyor bu boğa burcu kadınıyla. En iyisi yaşayanlara sormak lazım en doğru bilgiyi onlar verirler dedim. Eşi, nişanlısı, sevgilisi boğa burcu kadını olan, Kova Burcu Erkeği varsa gelsin bizahmet bize burada, bu kadınla nasıl başa çıktığını, nasıl uyum sağladıklarını, bu kadınları nasıl yola getirdiklerini anlatsınlar bize tüyo versinler, tavsiyelerde bulunsunlar. Biz kova erkekleri de bu birebir yaşanmışlıklardan ders alırız ona göre gardımızı alırız. İnternet aleminde en çok sorulan sorulardan biri bu ama fazla cevap bulamadım ben. Ömrümü yedi bu boğa burcu kadını, kafamda saç bırakmadı. Nasıl başedicem bu huysuz kadınla cevaplarınızı bekliyorum kova erkekleri??
 

Astrolog

Kova için Boğa güvenin kendisidir.
Boğa içinse Kova riskin kendisidir.
Kova güvende olup riskli şeylerle uğraşmak ister.
Boğa ise riskli gördüğü her şeyi güven altına almak ister.
Kova Boğayı onu sevdiğine ikna edemez.
Boğa ise kendini nasıl bir Kovayı sevebildiğine.

Allah yardımcınız olsun! :) İki burcun da çekici özelliklerine bakarsanız ortak noktalarınızı daha iyi keşfedebilirsiniz.
[h2]Kova Erkeğini Çekici Kılan Özellikler[/h2]
Duygularını belli etmeyişi
Sıradışı fikirleri dost canlısı oluşu kendine has havası
Sosyal liderliği Kendine özgü ahlak yapısı
Sakin kayıtsız görünümüne karşılık duyarlı yapısı
Yenilikçi düşünce yapısı
Kendine has kuralları boyun eğmeyişi
Nezaketi
Titizliği ve bu yüzden her kadınla olmayışı
Kıskançlık nedir bilmeyişi
Tam elde ettim diye düşünürken birdenbire çekip gidebilmesi
Kimseyle kıyaslanmayacak kadar özel oluşu
Müthiş sezgi gücü (ne düşündüğünüzü neler yapabileceğinizi anlar ancak belli etmez)
Denetlenemez oluşu
S e k s konusunda umursamazlığı.
[h2]Boğa Kadınını Çekici Kılan Özellikler[/h2]
Sabırlı dayanıklı güvenilir becerikli oluşu
Harika yemekler yapması
Güzelliğine düşkün oluşu giydiğini yakıştırmayı bilmesi
Kolay kolay ilişkilere girmeyişi ve kolay kolay kimseye yüz vermeyişi
Bulunduğu ortamı güzelleştirmesi bezemesi süslemesi
Tutumlu oluşu
Yoğun duyguları ve derinlikli düşünme kabiliyeti
İfade gücünün kuvvetli oluşu ne istediğini dürüstçe belirtmesi
Dinlemeyi bilmesi.
Fiziksel açıdan tutkulu tensel açıdan kuvvetli oluşu.(Ten kokusunun çekiciliği)
Dudakları teni çenesi
Sevdiği adamı yüceltmesi desteklemesi zenginleştirmesi
Konukseverliği
Doğal güzelliği
 

Ziyaretci

boğa burcu sevgilimle burcumuzun uyumuna baktığım her site ilişkimizin resmen imkansız olduğunu söylüyor. ilişkimizin bir yılını doldurduk bakalım nereye kadar ilerleyecek. boğa burcu kızımız biraz inatçıdır fakat kova burcu erkeğimizin de bundan kalır yanı yoktur. bazen saçma sapan bir şey yüzünden tartışılabilmektedir. kova burcu sevgisini pek belli edemez boğa daha fazla belli etsin ister. açıkçası değer verildiğini hissetmek ister bu yüzden sevginizi hissettiriniz. her iki tarafta anlayışlı olduktan sonra üstesinden gelinemeyecek ilişki yoktur. tabii en önemli şeyler ise bir ilişki de; saygı, sevgi, güven ve anlayışlı olmaktır. sözün kısası birbirini seven insanlar için hiçbir engel yoktur burç falan hikayedir.
 

Ziyaretci

Boğa burcu kadını her şeyi kafasına takar. Geçmişte yaşanan olumsuz olayları asla unutmaz, hep iğneleyici bir şekilde hatırlatır. Ayyy çok sıkıcı ya olmaz bu iş, en başından başlamayın bu ilişkiye hatta başladıysanız ayrılın bence.
 

Ziyaretçi

Bende kova erkeğiyim. Üniversite okumak için başka bir şehire gitmiştim yıllar önce orada üniversitede aşık oldum boğa kızına. Dört sene peşinde koştum bir türlü ikna edemedim. O da farkındaydı ona olan aşkımın ama hiç renk vermedi bana. Okulun bitmesine bir gün kala bütün cesaretimi toplayıp kızın yanına gittim ertesi gün oradan ayrılacağımı akşam bana gelip gelemeyeceğini sordum. Kız gözlerimin içine bakıp tamam gelirim dedi. Ben aldığımın cevabın şokuyla akşamı zor ettim. Kız akşam geldi evime birlikte yemek yedik ikimizde fazla konuşmuyorduk iki kadeh bir şeyler içtik, elini tuttum yıllar sonra, dans ettik birlikte. Kızın kulağına bu gece benimle uyurmusun diye sordum. Kız bir şey demedi uzandı kanapeye ben kollarımla sardım onu. Saçlarını, tenini koklayarak dört senenin hasretini içime çekerek uyuyakalmışım. O an aklıma ne cinsellik ne seks hiç bir şey gelmedi. O kollarımın arasındaydı ya bu bana yetmişti. Ertesi sabah uyandığımda kız gitmişti. Ne telefon numarası ne bir adres bırakmadan hem de. Bende ayrıldım o gün o şehirden. 15 yıl oldu bu olay olalı ben her tanıdığım kadında hep o duyguyu aradım ama bulamadım. Başka kadınları o aşkın yerine koymaya çalıştım ama hala o kızın kokusu burnumdan gitmedi bir türlü. Sorduğun soruya tatmin edici bir cevap vermek isterdim arkadaşım ama benim aşkım bu şekilde bitti başka bir şey diyemiyorum.
 

Ziyaretci

Kova erkeklerine sormuşsunuz soruyu ama ben de boğa kadınıyım, 6 yıllık birlikteliğim var kova erkeğiyle. İki tarafında tavsiyeler vermesi sizin daha çok işinize yarar bence. :) Kendisiyle 5 yıl flört ettik 1 yıldır da evliyim ve inanın tanımıyorum kendisini. Zaten o yüzden evlendim diyebilirim. Ama ileride tanırım belki diye de evlenmedim. Çünkü kendisini hiçbir zaman tam anlamıyla tanımak istemem. Onun da kendisini, karşısındaki bana tam anlamıyla tanıtmak isteyeceğinden emin değilim. Öyle de olsun, gizlisi saklısı olsun biraz. O benim gibi biriyle niye evlendi onu da bilmiyorum.

Evde bana istediğim zamanı verir, rahat bırakır, uyumludur, sabırlıdır, rahattır. Ben de olmayan çoğu özelliği barındırır, manyaklıklarıma katlanır ve bazen katılır bana. Bazen benim gibi inatçıdır, konuşacak çok konumuz vardır, bazen konuşmayız. O ara düşünüyoruzdur. Arkadaşlarımızla beraber olunca çok eğleniriz çünkü aynı eve dönecek olsak da, o an çok yakın arkadaşlarızdır uzun zamandan beri görüşmeyen. Ondan çok şey öğrenirim. Bilmediğim şeyler söyler ve ben çok heyecanlanırım her seferinde yeniden aşık olurum ona. O benim dostumdur, en iyi arkadaşımdır. Biraz özlemek ister, biraz susmak ister, biraz deli olmak ister, bir sorunu olunca anlamamamı ister, ne düşündüğünün bilinmemesini ister. Ben de onun bu isteğine saygı duyarım her zaman.
 

Ziyaretci

aslında boğa kadını ile kova erkeği aşkı hep uç noktalarda yaşarlar. zor bir aşk olur ama yürütebilirlerse hiç bir zaman sıkılmazlar. çoğu yönden birbirlerine zıttırlar diğer bir değişle birbirlerini çok iyi tamamlarlar.
 

Ziyaretci

boğa kadınıyla ilişkim var. zorlukları var tabi boğa kadınıyla olmanın ama aksiyonuda fazla oluyor ilişkinin. misal boğa kadını sizin keyifle bir şey anlatmanıza izin vermez. bir kadınlamı ilişkim var yoksa ayaklı ansiklopediylemi bazen karıştırıyorum.

ben: bugün yeni bir şey okudum.
boğa kadını: ne öğrendin anlat bende öğreneyim.
ben: tesla diye...
boğa kadını: ha o mu şu mr yi bulan bilim adamı mı?
ben: ulan bir şeyide bilme, bir şeyide anlatma zevki ver insana. her boku bilmek zorundamısın sen?

işte size kova erkeği ve boğa kadınının hayatından bir kesit sundum. ne çektiğimi anlamışsınızdır sanırım.
 

KOVA

Özgürlüğüne düşkün kova erkeği ile sadık boğa burucunun ilişkisidir. İki zıt insan ama birbirlerini mıknatıs misali çekerler. Astroloji zırvalarını bir kenara bırakırsak gayet uyumlu ve puzzle gibi bir ilişkidir.
 

Ceren.

Bence zor bir birliktelik... Kova erkeği dik kafalı oluyor ve boğa da inatçı olduğundan zor yürüyor ilişki...
 
Üst