En iyi saç ekim merkezi neresidir?

En iyi saç ekim merkezi sizce hangisi?

 • İstanbul Hair Center

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Elit World saç ekim merkezi

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Transmed

  Kullanılan: 0 0.0%
 • FBM

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Estehair

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Marmed Marmara Hair

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Emphaire

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Arena Med Hair

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  2
Merhaba bende saç ekimi yaptırdım ve ekimimi Mega Hair Transâda gerçekleştirdim. Biz bu işe ilk başlarken herşeyin bu kadar basit ve dört dörtlük olacağına inanmıyorduk. İnternette yazılanlarla aynı şeyleri yapacaklarını beklemiyorduk ama herşey aynı oldu. Şöförümüz bizi havaalanından aldı otelimize yerleştirdi. Buraya geldiğimizde ekim kordinatörü Gülten Ünveren hanımın ilgisi bizi çok memnun etti, müşteri olarak değilde sıcak kanlı bir aile gibi karşılaması ve ekim sonrası mini bir İstanbul gezisi için dışarıya götürmesi bizi mutlu etti. ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Biz çok rahat bir operasyon geçirdik. Mega Hair Trans bize çok güven verdi. Buradan bütün arkadaşlara sesleniyorum ben ingiltereâden geldim ve saç ektirdim çok memnunum. Biz Mega Hair Transâı seçtiğimiz için çok memnunuz. Tüm ekip arkadaşlara çok teşekkür ediyorum , tekrardan kolay gelsin. Kaliteli bir ekim için herkese Mega Hair Transâı tavsiye ederim.
 
Merhaba ben saçlarımı Mega Hair Transda Gülten Ünveren hanıma ektirdim. Fue yöntemi ile 4000 grefts saç ekildi. Kökler ensemden alındı. Biyerde organik saç ekimi oldu. Ekim boyunca ve ekimden sonrada hiç bir şikayetim olmadı. Herşey yolunda gitti. Bugün 2. günümdeyim. Fotoğraflarıma linkten bakabilirsiniz. Saçlarım çıkıncada fotoğraflarımı buradan paylaşacağım. 
Selam arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum. Bende saçlarıma ekim yaptırdım. Kelliğimden dolayı çok rahatsızlık duyuyordum. Benim saçlarımı Gülten Ünveren hanım ekti. 3000 grefts saç ekildi. Çok memnun kaldım ekimimden. Çok titiz hijyenik bir ortamda yapıldı ekimim. Ekip ve Gülten hanım çok ilgilendiler güler yüz hasta memnuniyeti çok çok güzeldi. Saçlarım 5. aydan itibaren çıkmaya başladı. Öncesi ve sonrası fotoğraflarım aşağıdaki linktedir. Şuan 10. ayımdayım.

https://i.hizliresim.com/DylYAy.jpg

https://i.hizliresim.com/mJGMD2.jpg
 
merhaba ben İtalya'da yaşıyorum buradan geldim İstanbul'a saç ekimi için. Saç ekimimi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Gülten Ünveren hanıma ektirdim. Çok memnun kaldım ekimimden. Fue yöntemi ile oldu ekimim. Hizmet kalite çok güzeldi. Ekim sonrasında saç ekimi garanti belgesi verildi bana. Küçük birde İstanbul gezisi yaptırdı bana Gülten hanım bu ayrıca çok mutlu etti beni. Misafir perverliği hastasına olan sevgi saygı çok çok memnun kaldım çok mutlu ayrıldım İstanbul dan herkese tavsiye ederim... Fotoğraflarım linkte var bakmak isteyen arkadaşlar için inceleybilirler... Sevgiler...

https://i.hizliresim.com/9DoVg8.jpg

https://i.hizliresim.com/qJM4jq.jpg
 
Merhaba arkadaşlar ben Salim. 3 gün önce Mega Hair Trans da saç ekimi yaptırdım. Ekimimi fue yöntemi ile Gülten Ünveren hanım yaptı. Operasyonum 8 saat sürdü. 4000 grefts kök ekildi. Kökler ensemden alındı. Herşeyden çok memnun kaldım. Saç ektirmek isteyen herkese tavsiye ederim. Biz iki arkadaş geldik saç ekimine ekim fotoğraflarımız aşağıdaki linkte mevcuttur.

https://i.hizliresim.com/yz3AM0.jpg

https://i.hizliresim.com/6yXl2N.jpg
 
Merhaba arkadaşlar ben Salim. 3 gün önce Mega Hair Trans da saç ekimi yaptırdım. Ekimimi fue yöntemi ile Gülten Ünveren hanım yaptı. Operasyonum 8 saat sürdü. 4000 grefts kök ekildi. Kökler ensemden alındı. Herşeyden çok memnun kaldım. Saç ektirmek isteyen herkese tavsiye ederim. Biz iki arkadaş geldik saç ekimine ekim fotoğraflarımız aşağıdaki linkte mevcuttur.

https://i.hizliresim.com/yz3AM0.jpg

https://i.hizliresim.com/6yXl2N.jpg
 
Merhaba ben saç ekimi için Almanya dan geldim. Saçlarımı Gülten Ünveren hanıma ektirdim. Kendisini instagram dan buldum. Hastaların öncesi ve sonrası fotoğraflarını inceledim. Bende burada ekim yaptırmak istedim. İrtibata geçtim. İlk başta ücretsiz saç analizim yapıldı sonrasında ekimim yapıldı. Çok başarılı geçti operasyonum 8 saat sürdü. 4500 grefts ekildi. Ertesi günde ilk yıkamam yapıldı. Ben çok memnun ayrıldım ekim yaptırmak isteyipte nerede yaptıracağını bulamayan arkadaşlara mutlaka tavsiye ederim. Memnun ayrılacağınızdan eminim.
 
Merhaba ben saç ekimi için Londra dan geldim. Ekimimi Mega Hair Trans da yaptırdım. FUE yöntemi ile oldu ve köklerim ensemden alındı. Çok güzel bir operasyon geçirdim. Ekimden bir gün sonra ilk saç yıkamam yapıldı. Ekip ve Gülten hanım çok ilgiliydiler. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Bu kadar rahat bir saç ekimi operasyonu geçireceğimi düşünmemiştim. Bana söylenen tüm talimatlara uydum. İlaçlarımı düzenli bir şekilde kullandım. Saçlarım 4. ayda çıkmaya başladı. Şuan 9. ayımdayım. Fotolarım linkte bakabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim.

https://i.hizliresim.com/jQpYbn.jpg

https://i.hizliresim.com/2EqQzj.jpg
 
Mega Hair Trans saç ekimi merkezini tesadüfen youtubeden buldum. Ekim koordinatörü Gülten Ünveren hanımın videoları karşıma çıktı dinledim çok güzel açıklayıcı bilgiler vermiş kendileri. Arayıp Mega Hair Trans ile iletişim kurdum ücretsiz saç analizi yaptırdım sonra randevu alıp ekim için gittim. Çok sıcak kanlı karşılandım ekip çok güler yüzlüydü. Fue yöntemi ile yapıldı ekimim 4000 grefts ekildi. Yaklaşık 8 saat sürdü operasyon. Ekim sonrasında 1 gece konakladım ve ilk saç yıkamam yapıldı. Saç ekimi garanti belgesi verildi. Çok memnun kalarak mutlu bir şekilde ayrıldım ekim yaptırmayı düşünen varsa tavsiye ederim.
 

melissa22

Uzaklaştırıldı
Ankete Aslı Tarcan Hair Clinic de eklermisiniz çünkü istanbulda en iyi yerlerden birtanesi..
 
Üst