• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

1000 nci mesaj

Ve arkadaşlar,

1000 tane mesaj oldu bu sitede.
Ben bile buna inanmakta güçlük çekiyorum. İlk geldiğim günü hatırlıyorum Google'dan birşey arıyor idim bu sayfa çıktı.
Hoşuma gitti ve o gün bu gündür bu sitedeyim. Ciddi bir bağımlılık yapıyor çok değerli insanları tanıdım çok güzel bilgiler aldım siteden.
Bazen kızdım bazen güldüm.

Ama inanın kimseyi kırmak istedim

Hakkınızı Helal edin kırdıysam

İnşallah 2000. mesajda olur ve daha niceleri

tebrikler david 1000.mesajın hayırlı olsun:)) dediğin gibi inşallah 2000.mesajıda görürüz tebrikler tekrar

david bey sizi tebrik ederim
bu sizn için çok büyük bir başarı

açıkçası sizi kıskandım demekki kendinizi formdaki arkadaşlara sevdirmeyi başarmıssınız

ehh ne diyelim darısı benim başıma eğer siteden atılmasam :)(amin)

Tebrik ediyorum,daha güzel paylaşımlar yapıcağına inanıyorum,daha kaçbin mesaj çıkar senden merak etme:)

onairci

Sözlük Yazarı
tebrik ederim seni david sitede çok başarılısın ve mesaj sayın rep puanın harika benden sonra geldin ama neler başardın inş bu başarının her zaman ve her yerde devamı gelir..

tebrik ederim seni david sitede çok başarılısın ve mesaj sayın rep puanın harika benden sonra geldin ama neler başardın inş bu başarının her zaman ve her yerde devamı gelir..

Rep genelde yeni konu acanlara veriliyor,Sizin mesajlarınızın birazını kontrol ettim genelde baskasının actıgı konulara cevap yazmıssınız.Bilginize

Valla Tebrik ederim açıkcası ben daha yeni yeni yazmaya başladığım için 1000 mesaj benim için acayip yüksek bir rakam ama başlamak bir işin yarısı olduğuna göre bu sonuca ulaşmak da mümkün olabilir ....Saygılar

Hepinize teşekkürler,

Umarım herkes daha güzel konular ile bu siteye katkı yapmaya devam eder.
Bakmışsınız burada edindiğim çevre ile gelecek dönem bende Cumhurbaşkanlığına adaylığımı koyarım...