• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Yılbaşı ve Noel hakkında uyaralım,uyanık olalım!

Cübbeli Ahmet Hoca Yıbaşı(Noel) kutlamak haram mı? adlı konuşmasını dikkarle izleyelim,izletelim ve konuda dikkatli olalım çok büyük günaha girme tehlikesi var.sakınalım İnşaALLAH.

Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym

Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, Seyyid'ül-mürselin ve onun pak âlinin ve ashabının tümüne..

CÜBBELİ AHMET HOCA ALLAH TEALA ona selamet versin son zamanlarda yetişmiş memleketimizin en güvenilir ve en sevilen alimlerinden.hak yol ehli sünnetin savunucularından.

evet güveniliyor seviliyor ve İSLAM alimi dedikya mutlaka onu sevmeyenlerde var olacak ve bu dinine bağlı milletin gözünden düşürmeye çalışanlar olacak.çünkü bu dindar millet kendisini kendi yapan,ahlakını,düzenini ayakta tutan dininden İSLAMDAN ayırılmaya,koparılmaya çalışılıyor.neden çünkü vatanını savunmak için ALLAH ALLAH diye ölüme atılan vatan sevdalıları,iffetli gençler yetişmesin,aziz türk milleti gün geçtikçe kendisini kendi yapan dininden uzaklaşarak güçsüzleşsin kolay lokma olsun

tabiki buna karşı çıkmaya çalışan alimlerde (ehli sünnet) bize kötü düşünenlerin en baş hedefi.ehli sünnet alimleri ortadan kaldırarak yerlerine ılımlı islam dedikleri HAZRETİ İSLAMLA hiç alakası olmayan daha doğrusu kendiside aslında var olmayan bir batılı yutturmaya çalışıyorlar.

bu hain saldırılar çok eskiye kadar uzanıyor aslında.. kimi alimleri hapse atarlar,şehit ederler,kendi vatanından başka memlekete sürerler,kara çalar iftira ederler.

bunların içerisinde en kötüsü iftira olsa gerek çünkü siz ne kadar güvenilir alimde olsanız,ne kadar müslümanların dinine fayda sağlayacak eserlerde yazsanız insanlar size atılan iftiraya bir kere kandımı geçmiş ola.

iftiradanda en muzdarip olan hocaların başında gelenlerden biriside CÜBBELİ AHMED HOCAMIZ önce jet sky ile vurmaya çalıştılar,sonra ilk kaset skandalı patlak verdi bu kendisine atılan çamurların hepsi ALLAH TEALANIN inayeti ile ters teptiği gibi ters tepki de yarattı Hocanın itibarı arttı.

Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym

İman edenler Allah yolunda savaşırlar, küfredenler ise tâğut yolunda savaşırlar. Öyleyse şeytanın dostlarıyla savaşın. Muhakkak ki şeytanın hilesi zayıftır." (Nisa/76)

en son iftirada bir fuhuş çetesi lideri olduğu iddiasına kadar vardıdılar işi.hapse düştü.sonra suçsuzluğu anlaşıldı serbest bırakıldı.

duyduğuma göre savcı sormuş bu iftiraları iddia eden adama sorar

savcı -nerede kanıtlar videolar?
adam -yok efendim
savcı -nasıl yok?
adam -onların hepsi hayal ürünü idi
savcı adamı azarlar senin yüzünden insanlar boş yere aylardır hapiste yatıyor diye CÜBBELİ AHMED HOCAMIZ salınır.

salınması ile ilgili ilginç bir video var youtubede izlemenizi tavsiye ederim.

videonun adı şu Cübbeli Ahmet Hoca'dan Abdülaziz Bayındır'a KAPAK

halkımız saf ve akılsız değildir.bu alimlere atılan iftiralara her nekadar inanmak isteyenler olsada çoğunluk yutmaz.KANMAZ.İnşaALLAH.Yılbaşı hakkındada birbirimizi uyaralım inşaALLAH.
 
Üst