• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Bu nasıl İslami otel?

Katarlı Turizm Grubu Retaj Hotels tarafından yatırımı gerçekleştirilen Retaj Hotels İstanbul Hotel, düzenlenen törenle Güneşli'de hizmete girdi.

Ancak alkol servisinin olmadığı otelde müşteriler için haremlik-selamlık özelliği olmaması ve evlilik şartının aranmaması akıllara şu soruyu getirdi:

Bu nasıl İslami otel?
 

zelimhan

Uzaklaştırıldı
pireyle uğraşma işine bak.. bilmem neyi buldun da bilmem neyi arama.. yavaş yavaş hepsi düzelir sırayla... erken öten horuzun başı gider.
TC Devleti daha 80 yıllık CHP li kadroların elinde öyle 10 senelik hükümetle bu işler düzelmez..
Menders de 10 sene uğraştı Ezanı serbest bıraktığı için İdam edildiler
 
Dinler, egemen güçlerin inanırları sömürmek, susturmak, uyuşturmak, uyutmak ve çıkarları için kullandıkları bir araçtır.
Din inanırları ise buna seyirci kalmakta, itiraz etmemekte ve kullanılmaya ses çıkarmamaktadır.
 
Adına islami diyenler utansın.Peygambere arzetselerdi beğenir miydi.Dünyanın dört bi yanında müslümanlar acı çekerken zevku sefa sürmek müslümanca olabilir mi.
 
Bunun bana göre tek bir açıklaması var. Din örf ve adet gibi şeylerle aşırı baskılanan toplumlar bir yerden sonra çıkış noktası arıyorlar. Aşırı dini baskı uygulanan toplumların kadınlarının daha uçaktayken çarşafı başörtüyü atmaları gibi. Buraya geldikleride aşırı dekote ve ipli bikinilerle denize girmeyi tercih etmelerigibi. İçki keza aynı. Geçen gün kızımla birlikte devlet opera ve balesinin bir etkinliğine gitmiştik. Kuğu gölü balesi .Salona izleyici olarak yaklaşık bir 20 kişilik bayan, örtülü arap kafile geldi. Normalde aşırı din baskısı olan ülkelerde bale seyretmek mümkün değildir. Erkeğin bale yapması , hele kadının cıbıl cıbıl bale yapması zinhar günahtır. Ama kadınlar izlemek için gelmişler işte . Bu tip otellerde o baskılara hizmet adı altında kuruluyor , açılıyor .Şaşırmamak lazım
 
Üst