• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

giriş yapamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çavuşreklam

Uzaklaştırıldı
üyeliğim iptal değil banlanmamışımda neden foruma giriş yapamıyorum yüksel bey adımı ve şifremi kabul etmiyor eğer üyeliğim iptal olmuşsa lütfen bu başlık altına bilgi verirseniz sevinirim mecburiyetten patronumu üye edip öyle yazıyorum size bilginize saygılarımla
çısehe...

SMN

üyeliğim iptal değil banlanmamışımda neden foruma giriş yapamıyorum yüksel bey adımı ve şifremi kabul etmiyor eğer üyeliğim iptal olmuşsa lütfen bu başlık altına bilgi verirseniz sevinirim mecburiyetten patronumu üye edip öyle yazıyorum size bilginize saygılarımla
çısehe...

sifreler genelde 3 ayda bir zaman asımına ugrar ,Sifremi unuttum linkine tıklayarak yeni sifre talep edebilirsiniz.Banlansanız veya uyeliginiz iptal edilse profil kısmında acıklama yazması lazım.

teşekkür ederim bilgilendirme için fakat kaçgündür onuda denedim ancak bugün başardım
ilgi ve alakan için teşekkür ederim...

Site yoneticilik gorevinden ayrıldıktan sonra Ozel mesaj ile diger uyelere baska bir sitenin reklamını yaptıgınız icin Kurallarımız geregi Forumdan Uzaklastırıldınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...