Memleketin Civisimi cıktı?

SMN

Kanal D'de yayınlanan Dobra Dobra programında Cuma günü sabahı inanılmaz bir aldatma öyküsünün kahramanı vardı. 8 ayda MSN'den tanıştığı 120'ya yakın erkekle buluşan Şebnem Berrak A., bunlardan 32'si ile cinsel ilişkiye girdiğini anlattı. Genç kadının itirafları Zekeriya Beyaz ve Psikolog Arif Verimli'yi şaşkına çevirdi...

Bu ve Bunun gibi olaylarda suclu toplumumuz oldugu kadar,Bunun gibi olayları tv lere cıkaranlar suclu degilmi?

Haklısın mora böyle olaylarla insanlar karşılaştıkça tv lerde vs. artık normal geliyor hele tecavüz ve hırsızlık olaylarında aman aynı şeyler deyip umursamadan zap yapar olmuşuz tepkimiz bile kalmamış kesinlikle bunları su yüzüne çıkartanlarda da çok büyük hatalar var.

SAHARAY

Bu tarz insanları uyutmaya endeksli tv programları hala yayınlanmaya devam ediyor...

Ve ben hala izlememekte ısrar ediyorum...

Bu ve Bunun gibi olaylarda suclu toplumumuz oldugu kadar,Bunun gibi olayları tv lere cıkaranlar suclu degilmi?

çok haklısın
bunları tvlere niye çıkartıyolarki

kadın niyeti bozup insanlıktan çıkmış
o halde ona göre öldürülmeli:Cabreo:

bi ayda 32 kişi ile ...
yuh diyorum :Burning:

bu ve bunun gibileri bi yere toplucan
hitler gibi bi diktatörü de ordunun basına getirip bunlarla ilgilenmesini isticen
eminim çok iyi iskence yöntemleri bulunurdu

ya derisini yüzüp tuza bascn bunları
yada yavas yavas öldüren zehirli gaz sıkcan hemen ölmesin....
maksat ibret olsun, yoksa düzen zor saglanır

böleleri insan gibi yasamadı ki insan gibi ölsün :Cabreo:
acımak yok ne yapsan mübahtır......:Cabreo:

Allah ıslah etsin. Onu da onun gibileri de televizyona çıkaranları da.Haya bozulursa herşey bozulur.