• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

hayatımdan geçen kızlar

Babamın ergenlik yıllarımda verdiği yanıltıcı cevaplar olmasaydı belkide açıklayıcı olsaydı,Babamı suçlamazdım.

Sevgilsizilik,beni çok kızdırdı, artık babamdan nefret etme noktasına getirmişti. Babamla kavga etmeye başladım. Senin yüzünden kız arkadaşım yok. o da kendini savundu ben mi seni engelledim. hayta,(işe yaramaz serseri). Hayatımda ne zaman boş kaldım o zaman babamı suçladım. Babam suçluydu , halbuki daha makul cevap verseydi belkide ona kin beslemezdim.

20 li yaşlarda evet açılmıştım ama öyle denemelik tektük yabancı ülkelerde sevgililerim olmuştu kalıcı değillerdi, kazandığım parayla ilk dairemi satın aldım 21 yaşındaydım. kendimi işe verdim ama sevgiliyi işimde yükselmek için 2nci plana atmıştım. hem vardı hemde yoktular. sadece genç erkek denemeleri diyebiliriz. Fatoşla o dönemde tanışmıştım, elini tutturmayan sevgiliydi. yada arkadaş.Kızdan vesikalık fotografını almak bile 4 sene sürdü.

23 yaşımda sevgilim oldu ama gemideyken aileme arasıra telefon edin dediğim sevgilimle dönüşte ayrıldım, yani bir şekilde onlar ben yokken kızla ilgilememişlerdi.Yada kovmuşlardı. Japonya seferleri hüsranla sonuçlandı

24 yaşında askere gittiğimde, Babam kendi beğendiği bir tanıdığın kızını Tamam işte ben bunu onaylıyorum demişti, kız fena değildi kabul ettim ama onun aslında başka sevgilisi vardı. Sırf ailem tanıdık diye benle çıktı. Ve askerliğimin ortasında terk edildim.

25 yaşında askerden dönünce başka kızla ilk defa çıktım. Ben tamam istiyorum bunu ailem anladı. Gemiye uzak sefere gittim. Döndüm kız yok. Bizimkiler kız çingene mi diye araştırmışlar. kızın ailesi de duymuş vazgeçmişti. Son olarak bana samimiyet vermeyen Fatoşu ı istemeye yolladım onda da kızın ailesi vermemişmiş oldu. Ablama ile yalvarmıştım, o ise kendi bekar olmasından dolayı benim ondan önce evlenme sırasını kapacağım gibi kıskançlık hissiyle ailemin isteğini yerine getirmişti, ablam da erkek kardeşim de halen bekardır,tek ben evliyim ailede. Demekki bu öykünün biraz gerçek payı var.

Kötü evlat ben ,

Babama 26 yaşındayken öyle çok kızdım ki, hayatımı çaldınız baba en büyük suçlu sensin. Artık çık hayatımdan. Öl , öl de kurtulayım senden. Ortaokulda,lisede,gençliğimde hiçbir kızla beni biraraya getirmediniz,denizciydim yaşadığım sevgilileri size emanet ettim hepsinde de yalnız kaldım. Beni yurtdışında fahişelere mecbur ettiniz,Yeter artık Öl sen.

Babam bana baktı kaşlarını çattı ağlamak istedi,sinirlendi, haksızssın da demedi suskunluk oldu. Aslında öl dediğim an içimden o an pişman olmuştum. Ama canıma tak etti. Nasıl bir öfke sessizlik bu- Tokat atmadı yaşımı geçmiştim(muhtemelen babam çok üzülmüştü ama belli etmiyordu belkide o gece uyurken bu kelimeyi aklından geçirmişti kötü evlat bana hesap soruyor bu nasıl bir kaderdir diye.)

Sefere gidecektim,ama bu kez para kazanıp biriktirmeye değil.Bu işe el atmalıydım. Onların eline vermemeliydim evlendirme görevini artık onlardan aldım.Becermeyeceklerdi.

Artık Rus romen Çinli japon hiç farketmez bir kadınla evlenme zamanım gelmişti. Ve ailem Türkiyeden biri olsa engelleyecekti. Bunu anladım. Ben artık Fahişelere gitmeyi gece hayatını hak etmiştim,yeterdi artık bu bekleyişler. paralarımla ev aldım herşey yaptım ama artık bedenim bir kadınla olmak istiyordu. Ve madem bu hayatımdaki sabit bir insan olamıyordu o zaman bende kaderime boyun eğip onları daha sık değiştirmeliydim belkide böyle durulacaktı.Faydası oldu.

Okulda param yoktu, şimdi cebimde 10.000 dolarla dolaşıyordum. Kız para demekti bunu çok geç anladım. Nasıl olsa istanbula dönünce bekar olacağım evdekiler ustaca ayırır. O kadar çok kızın tadını aldım ki paranın gücüyle sayısını hatırlamıyorum. Üstüne üstlük parayı harcamıyordum kokluyorlardı, bile sadece ısmarlamak yetiyordu. Para güçtü. Hay allah şimdiye kadar nerdeydi bu salak kafam…Ağzım laf ediyordu ,ingilizce,fransızca,çince,bahasa,rusça ,her,afrikaans,ispanyolca,brezilya portekizcesi, dile bukalemun gibi öğrenme alışkanlığım vardı. kadınlara kendi dilleriyle ulaşıyordum.

Thailand,çin,japonya,kore,hindistan,güney afrika, norveç, isveç,amerika her yer benimdi, öyle bir özgüven oluştu ki artık kendimle dalga geçiyordum. Doydum. Playboy olmak hiç istemedim aslında,birine ait olmak ağır basıyordu. Ama bazen bir erkeği bu hale getiren kaderdir.

Neden telefon açmadın ,sen neden sıcak tutmadın ilişkilerini diye sorsanız, O zaman cep telefonu,internet yoktu, singapore dan veya gittiğim limandan ancak arayabilirdim. Denizci olmadan anlayamazssınız. Kız arkadaşlarımı aileme emanet etmekten başka çarem yoktu. Gemiye gidince 6 -8 ay dönmüyordum,döndüğümde de büyük para ile dönüyorum ama sevgilim yoktu.

Bir gün Rus kızı Tanya ile evlenmeye karar verdim. O, benim ukraynada tanıdığım sabit tek kızdı ne zaman orada olsam birlikte oluyorduk. -Babam yalvardı kendini yakarsın. Aslında haklıydı ama artık o kadar çok hayatımla oynadıklarını düşünüyordum ki , Birşeyler olmalıydı. Hayatımda kalıcı bir kız olmalıydı. Fatoş la hala (8 yıllık ama dokunamadığım sevgili) çıkıyordum ama salak kız 1 kez eline dokunsam çekiyordu. Ailesi vermemişti yok 2nci kez istetirsek vericekler.Bizimkiler zaten bir daha gitmezler. Bıktım usandım artık Yeter . O kadar çoklar ama hiçbiri benim değil. Kendime ait evim var dayalı döşeli. Sırf evdekilere inat kendi evimde bekar yaşamaya başladım. Onlara ihtiyacım olmadığını anlasınlar diye, öyle de oldu. Artık karışamayacaklardı. Boş durmamak için diskodan çıkardığım mankenle takıldım kendi evimde 1 ay geçiciydi parasız kaldı benle. Kalıbım değildi zaten o da geçici düşünmüştü.

1 tane evlenmeye hazır buldum kızın yaşı zaten geçkin 29 yaşında , nerdeyse 100 metre altın zincir istedi, 20.000 dolar param var bu paraya evlenmemize yetmez dedi. (o zamanın 20.000 dolarıyla istanbulda orta ayar daire alınabiliyordu)

Telefonla son konuşmamız ayenen şöyle : Allah aşkına seda, sen bu paraya neyini satıyorsun? Bu parayla ben naparım biliyormusun ? Naparsın ?

Bir tane daire alırım , Daireyi kiraya veririm, O dairenin kirası ile bir kızla geçinirim be…

Çok uzun sürmedi, hakikaten şu an oturduğum daireyi o parayla satın aldım, Öteki dairemi kiraya verdim. Ve bugün o daire benim geçimimin belkemiğini oluşturuyor.

ve sonra tekrar büyük uzun bir sefere çıktım Amerika Uzakdoğu arasında mekik dokudum. Ama artık çevreme alıcı gözle bakıyordum,çok kişi dalga geçmişti düşüncelerimle.Kararlıydım, evleneceğim kadını buldum. Söz verdim. Sözümü tuttum. Benim istediğim sadece bu kadardı. Evlendikten sonra da playboyluğum bitti.

-

Babama söylediğim kötü sözü unutmadım,ve ben bu yazıyı gece yarısı içimi dökmek için yazdım, Babam 2002 yılında öldü. Ama baba keşke ölmeseydin çok üzgünüm. O lafı söylediğime pişmanım.

Biliyorsun değil mi mezarına en çok ailede gelen benim,senin gibi olmak istedim hep.

Oğlum yeni doğdu,ben oğluma biraz daha farklı davranacağım,biliyorum sen kötü niyetli değildin,beni korumak için böyle serttin. 26 yaşında çocukça kin duyduğum için affet baba. Biz şu an mutluyuz. Çocuğumla senin beni bebekken kollarında aldığın hisleri yeni öğreniyorum.Ve zaman çok hızlı akıyor.

kendi sitemden alıntıdır,burada da paylaşmak istedim
hayatımdan geçen kızlar | Hobi ve Fikirler
 
Üst