Dündar, tek eşlilik devrinin kapandığını söylüyor

insanlari karni doyunca sasiriyorlar birakin su ucgur davasinida rahat nasil yasanir.
elinize tutusturulan banka kartlarinda kurtulmani yollarini arayin
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
ne kadın nede erkek eşini başkasıyla paylaşmak istemez. ayrıca sevgili Peygamberimizin kızı Hz.Fatıma, kocası Hz.Ali’nin ikinci bir kadınla evlenmek istemesine karşı çıkmıştır. Peygamberimizde ondan, kocasının arzusuna boyun eğmesini emretmediği gibi, damadı Hz.Ali’nin bu arzusundan vazgeçmesini istemiş, eğer vazgeçmezse ancak Fatıma’yı boşadıktan sonra evlenebileceğini bildirmiştir. Hz.Ali’nin Fatıma’nın üzerine evlenip onu üzmesine razı olmamıştır.
kısacası: İslam çok evliliği ne emir ne de tavsiye etmiştir. Sadece bazı zaruri hallerde müsaade etmiştir.

ayrıca; insanın doğasında hayvani istekler olabilir. bunları hayatada geçirebilir. bu onun hayvanlığıdır, ama bunları genelleyerek tüm insanlara mal ederek çıkış yolu aramak şeytanlıktır.
 
kısacası: İslam çok evliliği ne emir ne de tavsiye etmiştir. Sadece bazı zaruri hallerde müsaade etmiştir.
/QUOTE]

Evet bizde ayni seyleri yazdik, katiliyorum..Böyle bir emir yok, ruhsat verilmis yani müsade edilmis ( Bazi durumlarda degil ) Kurallarina uydugun zaman... Aslinda kurallarina baktigi ve üzerinde düsündügü zaman anlasiliyor ki ; Ruhsat verilmis ama nerede ise erkegin yapamayacagi kadar zor ve hassas dengeler üzerine müsade edilmis ...ayrıca; insanın doğasında hayvani istekler olabilir. bunları hayatada geçirebilir. bu onun hayvanlığıdır, ama bunları genelleyerek tüm insanlara mal ederek çıkış yolu aramak şeytanlıktır.

Hayvanlarin istekleri neler bilebilsek , insanlarin dogasinda ayni isteklerin olup olmadigini düsünürüz ...?
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
hayvani istekler; Can Dündar öpüşürken yakalandı
Eşine olan aşkını her fırsatta dile getiren, 'romantik', 'sadık', 'güvenilir' gazeteci-yazar Can Dündar, Bebek açıklarında esmer bir güzelle öpüşürken objektiflere yakalandı.

Romantik yazıların usta kalemi evli Can Dündar, Boğaz'da genç bir kızla öpüşürken yakalandı. 18 yıldır Dilek Dündar ile evli ve bir çocuk babası olan usta gazeteci önceki gün yanında esmer genç bir kızla Bebek'e geldi.

Arabasını park ettikten sonra yanındaki kadınla Boğaz'da çalışan deniz taksilerden birine bindi. Güzel havanın ve boğazın tadını çıkartan ikili tekne kıyıdan iyice uzaklaştıktan sonra öpüşmeye başladı.

Yazılarında sürekli eşine duyduğu aşktan bahseden Dündar'ın bir kadınla yaptığı kaçamak görenleri çok şaşırttı. Dündar geçen yıl eşine yazdığı bir yazısında şunları söylüyordu:

''Farklı insanlar olarak görmedik birbirimizi aynı amaç için savaşan neferlerdendik bu hayatta. Sevginin en büyük dostuydu bizim için 'güven'... Ve güvenin ardına saklanmış bir 'saygı' vardı daima..."

bunu yapan insanın lafına itibar edilmez. yaptığı aldatma ve zinadır. hatta cinsel ilişki güdüsüdür. eşinin haberi olmamıştır, dine ve ahlaka aykırıdır. bunada mart kedisi davranışı denmesi yanlış olmaz.

haber basından alıntıdır.
 
Üst