• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Ne Marka Otomobil

Araba alacak olsan ne alırsın

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Kusura bakmayın ama B anket biraz ucmus ,Anketdeki arabaların cogunu alabilecek gucum olsa Forumda ne işim var :) (Dunya turuna cıkardım) Araba alacak gucum olsa Toyota yaris veya Opel Corsa tipinde kucuk arabaları tercih ederdim

ama arkadaşlar zaten alacak gücünüz olsa dedim.
Birde en fazla 10 şık ekleyebiliyorum.
Aksi halde daha fazla model ekleyecek idim.
Bu arada Jaguar tercihim benim

benim tercihim Mercedes adı bile tartışılmaz?Dünyanın dört bir yanına yayılan ve tercih edilen en iyi otomobildir?ama ben peugeot 407 kullanıyorum ve peder bu aracı alalı sadece 6 ay oldu?ama müthiş bir araç?bu ankette Peugeot gibi Fransızların en iyi markalarından olan bir arabanın unutulmaması gerekir diye düşünüyordum?

bendende sizlere özel bir araba markası merak etmeyin paranızda olsa alamıyorsunuz Bugatti Veyron!bu arabayı almak için 8 ay evvel sipariş vermek ve hakkınızda kişisel bir araştırma yapılması gerekiyor?ayrıca dünyanın en pahalı arabası olan Maybach bu aracı almak için ise çok daha zor presedürleri yerine getirmeniz gerekiyor?e bazen para her şeyi satın almaya yetmiyor!:cool: