kaç yaşında evlenmek daha doğru

onairci

Sözlük Yazarı
mrb arkadaşlar sevgilimle çok tartıştığım bir konuyu burda açmak istedim konu ise kaç yaşında evlendiniz ve evlendiğiniz yaştan memnun musunuz evli değilseniz kaç yaşında evlenmeyi isterdiniz bence hiç bir bayan 24 yaştan önce evlenmemeli çünkü bütün alt kimlikler ancak o zaman tamamlanır ben ısrarla 25 diyorum ve sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

mrb arkadaşlar sevgilimle çok tartıştığım bir konuyu burda açmak istedim konu ise kaç yaşında evlendiniz ve evlendiğiniz yaştan memnun musunuz evli değilseniz kaç yaşında evlenmeyi isterdiniz bence hiç bir bayan 24 yaştan önce evlenmemeli çünkü bütün alt kimlikler ancak o zaman tamamlanır ben ısrarla 25 diyorum ve sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
slm ben katilmiyorum 25 çok geç.ama tabi sen oyle goruyorsan oyle davran.
yani evlenmemin yasi yoktur.
2 ablamda 19 yasinda evlendi ve biri 20 yasinda evlendi.
vede çok mutlular 2 tanesin çocuklari var.
aeo kib

ortacıkız paylaşımın güzel devamını diliyoruz bence dediğin gibi alt kimlikler ve daha iyi düşünme 25 den sonra başlar ben 28 yaşımda evlendim dünyaya tekrar gelsem aynı yaşta ve kocamla evlenmeyi isterdim paylaşımlarının devamı dileğiyle iyi forumlar

Bence yalnız bayan değil erkekte 24 ten önce evlenmemeli,çünkü o yaşlara gelmeden okul yani eğitimin ön planda oluyo,daha sonrasında 20 li yaşlar sonrası kendini bulmaya başlıyosun ve yapmak istediklerini ve bi takım alışkanlıklarını yeni yeni edinip hayata geçiriyosun.Bence iki tarafta olgunlaşıp öyle evlenmeli.

ser526

Uzaklaştırıldı
hayatımın en güzel günlerini bundan dört sene önce sevdiğim insanla geçirdim.ama evli değildim...hayatımdaki keşkelerden biri bu kadar geç kalınmış bir evlilik..keşke o dönemlerde hiç geciktirmeden evlenseydim diyorum..en azından hayatım şimdiki gibi bu kadar saçma sapan olmazdı..şuan 26 yaşındayım..ve her geçen günün ömürden gittiğinin farkındayım

Bence evlenmek için bayanlarda 24 yaş erkeklerde ise 27 yaş çok ideal.
İnsan kendini 23 yaşında artık olgun hale getiriyor.

Bu benim fikrim tabii

onairci

Sözlük Yazarı
arkadaşlar yorumlarınızı okudum herkesin düşüncesi farklı tabi "la keture" arkadaşım bu senin fikrin tabi saygı duyarız ama bencede bu yaş 25 sanırım en iyisi iyi forumlar arkadaşlar