• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs'ta Türkiye karşıtı çirkin pankart

KKTC'de düzenlenen Toplumsal Varoluş Mitingi'de Türkiye karşıtı çirkin pankartlar açıldı. En çok tepki çeken pankart ise 'Kurtarıldık mı HAS..KTİR' pankartı oldu.
kuzey_kibrista_turkiye_karsiti_cirkin_pankart_1.jpg


DİĞER PANKARLAR:
'Göç yasasını getireni de, geçireni de götüreceğiz',
'Çiçekçiğim şimdi kime benzerik',
'Kral çıplak',
'Ankara ne paranı, ne paketini, ne de memurunu istiyoruz',
'Sayın Elçi vatandaşına sahip çık.
Ayşe'nin parası bitti, tatilde hırsız oldu.
Herkesin malına kondu, tatil bitti.
Ayşe evine dön, bilet bizden.
One way ticket'
 
İşte gayri milli eğitimin insanımızı getirdiği nokta bu. KKTC sınırları içinde İslam karşıtı bi hava takınırsan, inançlı mütedeyyin çevrelere baskı ve dayatmada bulunursan, Kur'an'a ve İslamî eğitime açıktan düşamanlık edersen olacağı budur. Denktaş feryat ediyordu: ''Kıbrıslı gençler haç takıyor. Rumları istiyor. Hepsi Rum egemenliğini ve AB vatandaşlığını özlüyor..'' diye timsah gözyaşları döküyordu. Bağımsızlığımızın ve kimliğimizin olmazsa olmaz en önemli özelliği olan inanç rengini sildiniz mi elinizde bir şey kalmaz. Bunu anlamak için böyle dejenere bi gençlik mi ortaya çıkması lazım? Bizim kimliğimizin niteliğini anlatmamıza rağmen ille de böyle acı durumlarla mı karşılaşmamız lazım. Bu8 ne gaflet böyle!
sevmekesas:eek:k:
 
Azmak kudurmak böyle birşey. Ama yine de suç onlarda değil. Bizim devletimizin politikasızlığını başka devletler dolduruyor.
 
Üst