• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Sevgiliye Gönderilebilecek en Güzel Mesajlar

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz.

♥ Mürekkepten denizler kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım!..

♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum işte o en büyük gerçek...

♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak görmekten çok özlemek gitmekten çok beklemek dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

♥ Birgün bana soracaksınbeni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

♥ Sevmiyorum şu saatin sesiniakmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

♥Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayanişte sende onlardansın!!!

♥Hayat yokuşunu tırmanırken karşılaştığınız insanlara iyi davranın çünkü inişte yine onlarla karşılaşacaksınız!!!

♥Seni unutmayı düşündüm bu gece. Bir sigaranın üstüne adını yazdim. Sigara bittiğinde unutacaktım seni. Duman duman atacaktımseni içimden. Rüzgar savuracaktı kullerini fakat...Seni unutmayı düşünürken. Nerden bilebilirdim ki. Seni her nefeste içime çektiğimi!

♥Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazkikalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki sen olmassayanimda avutamam kendimidört kitaba dil olsam anlatamam derdimi...

♥Rüzgarın Kemanını Çaldığı Ve Damlaların Pencereye Vurduğu Soğuk Bir Gecede Yatağına Uzanıp Hayalini Kurduğun Tüm Güzellikler Senin Olsun Sevgilim..

♥Ben sensiz geçen günlerime yanarken belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN.

♥Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları asla gönül kapınızdan içeri sokmayın.

♥Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyormutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

♥Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksınbir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksınbir kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısınasıl ben senı unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

♥Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!

♥Seni sevmek güzel şey ümitli şey dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşeyama artık ben şarkı dinlemek değilşarkı söylemek istiyorum.
 
Üst