Güzellik uğruna bu yapılır mı?

Kuş dışkısı pudrası - Japonya

Yüzünüze kuş dışkısı sürmek, üzerinizi bir martının pisletmesi kadar komik olsa gerek! Bülbül dışkısından yapılan Uguisu no fun adlı bu tuhaf japon pudrası, 18inci yüzyıl geyşaları ve Kabuki oyuncularının yüzlerine uyguladığı bembeyaz bir maske kıvamındaki pudraydı. Ancak amino asit bakımından zengin ve porselen bebek görünümü elde edebileceğiniz bu pudra biraz maliyetli.

Ground domuz plasentası - Japonya

Bildiğiniz üzere plasenta anne ve cenine ait iki dolaşım sistemini birbirinden ayıran bir vücut kesesidir Yani doğum esnasında bebekten sonra çıkan, bebeğin içinde bulunduğu kesedir. Oldukça kaygan,kanlı ve sıvı dolu bu şeyi kim içmek ister? Ama güzellik uğruna bu yapılıyor. Son zamanlarda genç ve güzel kalmaya önem verilen Japonyada tüketilmeye başlayan domuz plasentası, vitamin ve mineraller bakımından zengin ve 30 mililitrelik şişelerde satılıyor.

Boğa spermi saç maskesi - Londra

Boğa sperminden üretilmiş bir saç bakım ürünüyle tanışın. Londrada lüks bir kuaför salonunda uygulanan bu saç maskesi gerçekten de Aberdeen boğalarının spermlerinden üretiliyor! Protein bakımından zengin bu maske ile sağlıklı ve parlak saçlara sahip olacaksınız.

Platza banyosu Rusya

New Yorkta bulunan bu banyonun seansı 44 dolar. Öncelikle müşterinin buhar odasında ter atması sağlanıyor. Daha sonra kişi içinde çok sayıda musluk bulunan taştan bir odaya alınıyor.Taşa yatırılan müşterinin yüzüne soğuk bir havlu kapatılıyor.İki görevli, zeytinyağına batırılmış meşe yaprağıyla müşteriyi hızlı vuruşlarla yıkıyor. Bütün işlem 30 dakika sürüyor.

Karınca duş jeli - Japonya

İçinde enerji sağlayan formik asit barındıran bu duş jeli karıncalardan üretiliyor. Duyuları harekete geçirirken rahatlama hissi uyandırıyor.Yağlı ciltler ve yavaş metabolizması olanlar için ideal.

Amber Yeni Zelanda

Gris maddesi katı ve balmumuna benzeyen yapısıyla ,kaşalot balinasının bağırsaklarında bulunur. Dışarı atılan bu madde su üzerine çıkarak kıyılara kadar gelir.Özellikle Çin, Japonya, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika kıyıları ve de Bahamalar gibi tropik adaların kıyılarına vurur. Doğu kültürlerinde tıbbi malzeme olarak kullanılırken, batı kültürlerinde ise parfüm yapımında kullanılmaktaydı.

Ewe (koyun) plasentası

Malezya Domuz plasentasındaki benzer besinleri ve doğum sonrası dokuları içeren koyun plasentası, yüz maskeleri, göz jelleri ve saç serumları gibi farklı ürünlerde kullanılmaktadır. Fiyat açısından da oldukça uygun denemeye değer bir ürün.

Micro-Needle (Çoklu iğne) terapisi Kaliforniya

Kimyasal peeling ya da dermabrasyonla karşılaştırıldığında bu sivri uçlu makaralar derinizdeki yaraları gerçekten etkili bir şekilde yok ediyor. Deriyi olabildiğince temizleyerek iyileşme sürecine girmesi sağlanıyor. Az riskli, maksimum iyileşme sağlayan bir ürün.
eKolay
 
Doğa dan geldik doğa ya döneceğizzzz..:))

hani dönerken güzel dönelim dert o yoksa asla başka bir şey değil...:))
 
hehehehhe:))

Hoş görünmek lazım ama öyle değil mi zebani de olsa farketmez..:))
zaten bu yöntemler uygulandığında muhtemel zebani yakınlığı mevcut olacaktır..:))
ne olur ne olmaz garantilemek lazım...
yani zebanilerin erkek olduunuda nerden çıkardınız ki efenim.
 
kesin erkektirrr..:)

Bak seni "üçkağıtçı" valla gelmem oyununa...:))

şekerim unutma kadınlar kadınlar için süslenir ..:))

zaten sende görünmüyorsun muhtemeldir bir yakınlık,

bekleme vallahi gelmem cehenneme..:))
 
kadınlar kadınlar için süsleniyomuş peeeh.;efenim safımda o kadarda diil.
ayrıca hiç heveslenme torpil bulurum die çünkü zebaniler melek,meleklerinde cinsiyeti olmaz.
cehennemde ben diil zebaniler beklio efenim dört gözle.İmansız gidersen başkaca seçeneğinde yok maalesef.
 
Yardım Ümmi yanmasın bu gariban..:))

ama bak bir laf vardır güncel;
"paranın ve imanın kimde olduğu bilinmez diye"

bilirmisin?...:)))
 
iyide efenim ateist olduunuzu siz söylediniz.İmanlıysanız bizi ne uğraştırıyonuz açaçına .Tövbe yarabbim.
 
ben ataist değilim ki nerden çıkardınız aman tanrım "ey yüce ruh gühana girmeme meydan verme bu süpermeydan da"

az kaldı sanırım yemeğe..yemek sonrası maden suyu niyetine tartışmalarda görüşürüz..:))
 
Üst