• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Boşanma sonrası yeni mekan

Olur, herkesin başına gelir. Eşinizden ayrıldınız. Her şeyi ona bıraktınız ve kendinize yeni bir ev kuracaksınız. Evinizin size evinizde hissettirmesi için birkaç küçük detayı sakın unutmayın…

Çarşaflar
Yatak aldınız, televizyonun karşısına bir kanepe aldınız, ama uyuyamıyorsunuz. Muhtemelen çarşafları unuttunuz. Farkında bile değilsiniz. Televizyonun karşısındaki kanepede dinlenemezsiniz.

Tencere
Mutfağa iki küçük tava, bir çaydanlık aldınız, birkaç da tabağınız var. Sürekli yumurta mı kırıp yiyeceksiniz. Birkaç tencere edinin ve yemek pişirmeyi öğrenmeye başlayın.

Bıçak

Çakınızla yemek yapamazsınız. Bir bıçak seti alın. Şöyle şef aşçıların ellerine yakışacak türden olsun.

Mutfak gereçleri
Olmazsa olmazları söyledik ama arada kalanları unutmayın. Kepçe, süzgeç gibi gereçler, yeni kız arkadaşlarınızı eve yemeğe çağırdığınızda profesyonel bir aşçı gibi görünmenizi de sağlayacaklar. Hem artık kadınların kalplerine giden yol da mideden geçiyor.

Kap kacak

Pişirdiniz yiyeceksiniz. Servis önemli. Kendinize insan muamelesi yapın. Birkaç salata tabağı, servis gereci alın.

Bardaklar
Özel durumlar için bir takım şık bardak mutlaka bulundurun. Ne kadar işe yarayabileceğini tahmin bile edemezsiniz.

Traş takımı
Traş takımınızı eski evinizde bırakmayın. Alın ve hemen çöpe atın. Kendinize şık ve yalnız erkeklerin işlerini kolaylaştıran türden bir traş takımı alın. Bunu bir nevi yatırım gibi de değerlendirebilirsiniz.

Cilt bakımı
Evliyken eşiniz dikkat ediyordu cilt sağlığınıza. Artık bu işi üstlenmeniz lazım. Nemlendirici krem bulundurmayı ihmal etmeyin.

Saçlar
Araştırmalar, boşanan erkeklerin çoğunda saç dökülmesi ve kelleşmenin hızlandığını gösteriyor. Kederden çok bakımsızlıktan olduğunu zannediyoruz. Saçlarınızın bakımını boşlamayın.

Havlu
Bir evi ev gibi hissetmenin en kestirme yollarından biri her daim temiz havlu bulundurmaktır. Kendinize birkaç takım havlu satın almayı ihmal etmeyin.

msn.com
 
Üst