• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

İntikam Almama Yardım Edin Lütfen

Merhaba dostlarım...
Benim adım Dilara Tülin Şahoğlu. Hasan ile 9 ay önce tanıştım. Çok güzel bir beraberliğimiz başladı. Ailelerimizde kısa bir süre sonra tanıştılar. Her şey çok güzeldi inanın. Rüya gibi beraberliğimiz vardı. Hasan beni görmeden duramıyordu. Bende onu çok ama çok sevdim. Filmlere konu olabilecek bir aşk yaşıyorduk. Sözümüzde kesildi ve vakit geçmeden nişanlanalım ve bir an önce evlenelim istiyorduk. Benim ailem evimizi de aldılar ve dayayıp döşediler. Benden çok sevdi ailem Hasan'ı... Oğulları bildiler.

Nişanlandık ve düğünümüz için otel tuttuk. Herşey o kadar mükemmeldiki anlatamam size. O gün evimiz için bir kaç eşya alıp bir an önce götürmek istedim. Yatak odasından inlemeler geliyordu. Taptığım Hasan ile çocukluk arkadaşım Funda, deli gibi sevişiyorlardı..Beni gördüler ve aptal ben sandım ki hemen kalkacaklar ve açıklama yapmaya çalışacaklar.. Ne gezer? O kadar mutlu yüzüme gülmeye başladılarki...UTANMAZLAR! REZİLLER! Kendimi hemen orada öldürmek istedim.. Şimdi bu tür bir yolla intikam almaya karar verdim.. HASAN ALLAH SENİN BELANI VERSİN.

Lütfen herkes bana yardım etsin ve bu aşağılık adamı tüm dünyaya beraber rezil edelim LÜTFENNNNN!
 
Çok büyük bir ihanete uğramışsınız ve içiniz yanmış.
Bu uğurda açmış olduğunuz site de bunun somut örneğidir.
Ne denilebilir ki, geçmiş olsun, bir daha başınıza böyle bir olay gelmesin..
Umarım intikamınız bu yöde kısa sürer ve bir an önce sonlandırısınız.
Aksi halde siz daha çok üzülürsünüz.
Tekrar geçmiş olsun...
 
pisliği pislikle temizleyemezsiniz aynı yöntemle intikam almanız size zarar veriri sizi umursamayan hasana değil
mantıklı olun aklınızı dinleyin ve olanları unutup yolunuza devam edin..
 
Sağolun Canlarım benim,

Haklısınız tabiiki pislikle uğraşmamam lazım. Ama çok haklıyım ya.. Tüm Türkiye ye resmini ve ahlaksızlığını duyurmak en doğal hakkım dedim.. Şu an başkalarının canını yakacak haberini aldım. Herkes tanısın bu pisliği. Bana yardımcı olun litfen. Sitemde link var onu tüm çevrenize dağıtırsanız daha kolay emelime ulaşırım.. Çok pişmanım tanıdığım güne lanet olsun!
 
Arkadaşım Allah belanı versin demişsin ya daha başka bişey yapmana gerek kalmamış.Cezayı kendin vermeye çalışırsan hafif kalır.İnancın varsa Allaha havale etki onun gazabına kimse yetişemez hem bu dünyada hem öbür dünyada çakecek cezasını.Sende göreceksin onun başına gelecekleri emin ol Allah yardımcın olsun...
 
pisliği pislikle temizleyemezsiniz aynı yöntemle intikam almanız size zarar veriri sizi umursamayan hasana değil
mantıklı olun aklınızı dinleyin ve olanları unutup yolunuza devam edin..

Öncelikle arkadaşın ne kadar haklı olduğunu söylemek istiyorum.Şöyle söylüyeyim en azından bu olay evlenip yuvanı kurup üstüne birde çocuk yaptıktan sonra başına gelseydi daha kötü olmaz mıydı?Bunun için şükretmelisin.Bir de göründüğü gibi hayat sana en ağır sınavlarından birini yapıyor.Bunun için intikam hırsına kapılıp sınavdan kalma derim.Çünkü kötülüğe kötülükle cevap verirsen kötüden farkın kalmaz diymi?Dediğim gibi olayın başındayken kurtulmuşsun bi pislikten bunun rahatlığını düşünüp gelecekteki fırsatlarını yakma derim ve bu olayları unutmak için kendini herhangi bi işe vermeni öneririm.Saygılarımla....
 
Üst