• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Forum mu yoksa facebook mu ?

arkadaslar ben yeni olabilirim bu forumda ama forumu facebook'a değişmem.. hergün bir sürü tanımadığın insan onlar bunlar yorumlar beğeniler falan.. facebook şifremi unuttum zaten :) Bu forum cok farklı :) aile olmak gibi bişey.. facebookun da zaten modası gecmek üzere :) bnce forumlar hem daha yararlı hem de daha eğlenceli :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
en önemli husus şudur; facebook ve benzerleri her türlü kullanıma açıktır. pişmanlığında geri dönüşün yoktur, silemezsin, değişemezsin ve gelişemezsin. hatalarından arınamazsın. zira her şeyin açıktır tüm saflığınla. ya hatalıysan facebook yüzüne inen şamardır, ömürboyunca!

kim sana garanti edebilirki bir şekilde olumsuzlukların yada hayatın sana karşı kullanmayacak?

oysa insan gelişir ve değişir.

forumda en azından kimliğin gizlidir. tabi sen istemediğin sürece. çünkü sen kendini tanıtmadan varsın. oysa oralarda tüm saflığınla sana erişilmesini istiyorsun, böyle olunca da her şeyini açıklıyorsun....
 
arkadaslar cok güzel yazmıssınız size hak veriyorum.. facebook insanın özel hayatını ortaya koyuyo. etiketlenen kişiler.. cok büyük marifet gibi resmlere yorum yapanlar.. benim de var ama girmiorm.. en iyisi paylasım supermeydan cok güzel :)
 

İNCİ

Tabi ki forum ama her forum değil. Fikirlerimi özgürce ifade edebileceğim bir forumu hiç bir şeye değişmem.
 
Bazı forumlarda bir kaç azgın , almışlar ipleri eline kimseye laf söz hakkı tanımıyor, çok saygısız insanlar var. Birde övünüyorlar meslekleriyle. Adam olmadıktan sonra, avukat ol, mühendis ol beş para etmeyen saygısız kişilikler, hasta ruh halleriyle kendilerini ele veriyorlar.

Her görüşten insan olabilir forumlarda. Biri görüşünü söylese, diğeride adam gibi kendi fikrini söylese. Malesef sırf kendi görüşleri çürütüldü diye karşıdakine yapmadıkları hakaretleri bırakmıyorlar. Üye olmadığım ama ibretle takip ettiğim forumlar var yazıklar olsun diyorum. Her ortama girmek de doğru değil sanırım, insanın başı belaya girebilir.
 
Üst