Siz de aynaya baktığınızda kendinizi tanıyamamak istiyorsanız...

Merhaba arkadaşlar; gördüğüm üzere forumda bir çok arkadaşımız zayıflamak, güzel vücuda kavuşmak, sağlıklı ve dengeli beslenmek, aynaya baktığında "bu ben miyim" diyebilmek istiyor.

Forumda dolaşırken, açlık grevi gibi diyetlere başvurarak zor günler geçirerek az da olsa bir sonuca varıp bu yolda çok ter dökmüş kişileri gördüm ve bu gidişata bir dur demek için bu foruma üye oldum.

Öncelikle size kendimden bahsetmek istiyorum. 1 yıl öncesine kadar 12 kilo fazlam vardı. Kilolarım benı rahatsız edıyordu. Hareketlerim kısıtlanmaya başlayınca durumun cıddıyetını kavradım. Adım atarken sallanan o göbekten kurtulmak istiyordum. İnanın ki sizin okuduğunuz diyetlerın bı çoğunu denedim (pazartesi başlayıp salıya kadar dayanamayarak). Yaz geldiğinde denize girmek için üstümdekini nasıl çıkaracağımı bile düşünür oldum...

Bunları size neden anlattım? Ne değişti 1 yıldan bugüne? söyleyeyim; hayatım değişti...
'Zoru başarırım ama imkansız biraz zaman alır' sözünün klişe söz olmaktan çıkıp sizi anlatan bir söz olduğunu düşünün... İşte ben bunu yaşadım.

Ben Başardım Siz Neden Başaramayasınız ki?
İşte arkadaşlar benim hikayem bu... Sizlere de elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Bu konuda gerekli eğitime sahibim. Vücut yapınıza göre yapmanız gerekenleri biliyor musunuz? Sorunlarınızı bana anlatın çözümü beraber bulalım.
Unutmayın, hayat size seçenekler sunar ama cevabı ancak siz verirsiniz...Ben yardım elimi uzatıyorum tutmak isteyen?
İLETİŞİM ADRESİ SİLİNMİŞTİR
Admin
 
Elinizi burdan uzatında bizlerde görelim sn.bejiktasli bakalım hep beraber nasıl yardımcı oluyormuşunuz...
 
Dur ya hazır bir el gelmiş onuda gönderme de şu sevgili göbeğime çare bulsun..:))
Ben fırsat verdim sn.bejiktasli'ya ama iletişim adresini silip bu başlık altından görmek için nasıl yardım ediceğini..ama geri eklemiş..:((
Sn.bejiktasli kusura bakmayın üyelerimize yardımda bulunucaksanız nasıl bir yardım onuda görebilseydik..Bu forumda herkesin görüceği bir şekilde olucak msn adresinizi bir kere daha eklemeyin yoksa bu gönülden yardımlaşma çabalarınız boşa çıkıcak haberiniz olsun..
 
sanırım yanlış anlaşılıyorum. forumda dolaşırken yardıma ıhtıyacı oldugunu gördüğüm kişiler için böyle bir konu açma zorunluluğunda hissettim kendimi ve hemen foruma kaydoldum. Kulaktan dolma bilgilerle sağdan soldan duyulanlarla bi yere gelınemeyeceğini anlatmaya çalışıyorum. Ben burdan da konuşurum benim için hiç sorun değil. Ben bir sağlıklı yaşam danışmanıyım ve bana açılacak sorunların özel olduğunu düşündüğüm için kendi adresimi verdim. Ne başka bi yerin reklamını yapıyorum, ne de insanları zaafları yönünde kandırıorum. İnsanlara yardım etmeye çalıştığım için özür dilerim.
 
Sevgili üyemiz o zaman şöyle yapalım;
buyrun SÜPERMEYDAN ın sağlık danışmanı olun..
bu konuda cidden bir çok kişi sizin bilgilerinizden faydalanacaktır...
ne dersiniz?
 
Nasıl başlayacağım? üye olarak mı insanlarla görüşeceğim? sağlıklı yaşam adı altında açılacak bir konu üzerinden mi bana ulaşacaklar? yoksa benim açtığım konular üzerinden mi yardımcı olacağım?
 
Nasıl başlayacağım? üye olarak mı insanlarla görüşeceğim? sağlıklı yaşam adı altında açılacak bir konu üzerinden mi bana ulaşacaklar? yoksa benim açtığım konular üzerinden mi yardımcı olacağım?
Sağlık bölümünde Sorularınız sorunlarınız adlı soru cevap bolumumuz mevcut Bu bölümde sorulara cevap verebilir ,Diğer sağlık katogorilerinde ise tecrubelerinizden yararlanabiliriz.
Sizde takdir edersiniz ki henüz yeni uye olmuş bir kişiye yöneticilik verilmez, veremeyiz
 
Üst