rüya

8 yaşındayken her gece rüyamda zenci bir adam görürdüm bu böle bir hafta felan devam etmişti nedendir bilmiyorum valla şuan düşünüyorumda çok garip değilmi

hayır aslında hiç araştırmadım fakat 1 hafta sonra rüyamda görmemeye başladım,anlamını bilen olursa bende öğrenmiş olurum iyi forumlar

arkadaşım öncelikle rüyalarla ilgili bir iki vermek istiyorum bunlardan birincisi hz.muhammed sav hadısınde derki 3 turlu ruya var bunlardan biri seytanın bizi üzmek için gösterdiği rüyalar 2. sıradan ruyalar 3. allahın gosterdiği rüyalar rüyanı hiç anlatmadığın için çok yüzeysel cevap vericem kucukken gördüğün bu rüya hayırlıdır kardeşim rüyalar genellikle çok tekrarlanmaz tekrarlanan rüyalar vurgulaması yuksek olan ruyalardır gordugun kısı bir zattır bilali habeş olması muhtemeldir ama yinede cok yuzeysel yazdıgın ıcın cok asırı da yardımcı olamıyacağım bunun dısında 1 2 bılgı daha eklemek ıstıyorum hz.muhammed sav yıne bır sozudur kotu ruyayı kımseye anlatmayın ıyı ruyayı sadece sevdıklerınıze anlatın buyurmustur.Lütfen şükür ve tövbe etmeyi uınutmayalım rab şükür tövbe ve dua eden kulunu sever korur ve yardımcı olur bir ayette derki siz ne az sükrediyorsunuz.. teşşekkur ederım..