• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Bizi Şu Kadar Sevseniz Yeter Biliyorsunuz Değilmi:)

Sayın Ammar ;
Bir konu açılmış ve isteyen istediği şekilde cevap vermiş buraya kadar sanırsam sıkıntı mevcut değil.Peki siz ne yapmışsınız? ilk katılımınızda "kafir" demişsiniz ve sonrasında garip bir şekilde sizinle farklı görüşten olanlara karşı "yanacaksınız cehennemde" gibi hiç olmaması gereken bir dille yazılarınız devam etmiş.

Bakın kimin kafir olduğu yada kimin nerede yanacağı değil sizin kimsenin tekelinde olan bir durum değildir . Klasik bir sözle "kimin ne olduğunu yada kimin ne ile cezalandırılacağını" tek kudret bilir..Bu kudreti tanıyan yada tanımayan olabilir lakin kimse saygısını yitirmemelidir..

Lütfen sözcüklerinizi doğru seçiniz bu konuda kimsenin sizi hedef aldığını sanmıyorum lakin sizin hedef gösterme konusundaki takıntılarınızı da anlamış değilim..

"Hoşgörü" savunucularının böyle hezeyansal cennet cehennem çığlıkları atmasına gerek var mı sizce?
ayrıca bizim yüzümüz batı ya dönük değil ha döndük diyelim cehennemde yanma yada yanmama garantiside sizde değil, ha varsa böyle bir durum bizde bilelimde titreyip kendimize gelelim sizin karşınızda...
sağlıklı forumlar..

Bakınız ben birtek bir konuda sıkıntı yaşıyorum.. Sn Güney...

sizede güncel bi konu ile açıklamayı yapayım müsadeniz ile; Henüz yeni çıkmış bir anime ve Konsol oyunu olarak iki platformda satışa sunulan Dante's Inferno isimli bir proje var burada bir haçlı askerinin işlediği günahlar nedeni ile sevgilisini öldürülmesi ve ruhunun şeytan tarafından ele geçirilip şeytana karşı sevdiği kadını kurtarmak için cehenneme giden bir adamın hikayesi anlatılıyor.. Sıklıkla MÜSLÜMAN lara KAFİR diyor bu karakter ve bizim gençlik bu oyuna ve anime ye dünya para veriyor.. ve tüm dünya genelinde MÜSLÜMAN larında evine kadar girebiliyor, bu adamlar KAFİR derken sorun yok da..

BİZZAT KAFİR OLDUKLARI ALLAH C.C TARAFINDAN KUR-AN DA İLAN EDİLEN BİR İNSNA TOPLULUĞUNA KAFİR DEMEK HAKARET Mİ.. O ZAMAN BU HAKARETİ ALLAH C.C KİTABINDA NİYE YER VERMİŞ...?

bakınız ayet ne diyor

Kim İslamdan Başka Bir Din Ararsa Asla Ondan Kabul Edilmez (Ali-İmran Suresi 85 )

dyecek tek kelime söz varmı...?

Gel gelelim şu cümlelerin cevabına :

Bakın kimin kafir olduğu yada kimin nerede yanacağı değil sizin kimsenin tekelinde olan bir durum değildir . Klasik bir sözle "kimin ne olduğunu yada kimin ne ile cezalandırılacağını" tek kudret bilir..Bu kudreti tanıyan yada tanımayan olabilir lakin kimse saygısını yitirmemelidir..

Lütfen sözcüklerinizi doğru seçiniz bu konuda kimsenin sizi hedef aldığını sanmıyorum lakin sizin hedef gösterme konusundaki takıntılarınızı da anlamış değilim..

"Hoşgörü" savunucularının böyle hezeyansal cennet cehennem çığlıkları atmasına gerek var mı sizce?

Şimdi ilk mesajım ne diyor
bırakın böyle kafir adetlerini kutlamayı artık...

Bu adet nereden geliyor, hangi toplum kaynaklı çıkış noktası batı doğrumu..? yukarda ki ayet de açıkca ne deniliyor.. yani demek oluyor ki onlar bizim gözümüzden önce ALLAH C.C tarafından bu isme layık görülmüş bakınız.. Sn güney daha bilinçsiz bir düzeyde İSLAM hakkında bilgi seviyesi ile konuşuyoruz ben biliyorum ama siz bilmiyorsunuz.. Bakın şu an gözlerinizin gördüğü şu dünya denilen mekan içersinde canlı cansız herbir madde ve varlık bir tek amaç için yaratıldı, ALLAH C.C a kul olmak ona ibadet etmek, onun şanını yüceltmek..

2 -O hanginizin daha güzel iş yapacağınızı denemek için, ölümü ve hayatı yarattı.. MÜLK SURESİ

[051.056] Ben, cinnleri ve insanları ancak Bana kulluk etsinler diye yarattım. ZARİYAT SURESİ

[044.038] Biz; gökleri, yeri ve ikisinin arasındakileri oyun ve oyalanma olsun diye yaratmadık.

[044.039] Biz; onları, ancak hak ile yarattık. Ne var ki onların çoğu, bilmezler.

[044.040] Muhakkak ki ayırdetme günü, hepsinin bir arada bulunacağı vakittir.

[044.041] O gün; dostun dosta hiç bir yardımı olmaz, yardım da görmezler.

İşte bu ayetler size temel mantığı umarım anlatır.. Asıl mutluluk AHİRETTE ve bunu kazanmaya gayret gösterilmeli...

Benim gibi düşünenler demişsiniz..
Benim sizin gibi düşünmediğimi nerden biliyorsunuz,nasıl karar verdiniz tabi sadece aytleri,hadisleri yapıştırınca buraya müslüman olduğumuzu kanıtlıyoruz değilmi kula ..

1- Açtığınız konulardan biliyorum... sadece şu profillerden Ammar' a ait açılan mesajlar ile doğangüneş profiline bi baksak ortaya çıkar kimin ne olduğu( dikkat önemli ben şuan şu dakikaya kadar ki durumu konuşuyorum.. kimin ne olacağını ben bilemem elbette ..)
Sizinle kim daha müslüman tartışmasına giricek değilim -ki siizn ne kadar müslüman olduğunuz benide hiç alakadar etmez benimkinin sizi alakadar etmediği gibi herşeyin hesabını bir tek yukarıdakine veririm kula kendimi ispat çabasına girecek değilim..
Bu yüzden benim gibi,senin gibi,sizin gibi modeller gibi tanımlamalarla bize etiket yapıştırmaktan vazgeçin...

2- Benim yazdıklarımdan kim daha müslüman gibi bir izlenime itecek bir kelime cümle mi var...? Zaten inansanda inanmasanda hesabı ALLAH C.C a vereceksin, bana hesap vereceksin gibi bir izlenim uyandıracak bir sözüm mü var...? Sizin benim messajdan sonra yazdıklarınız orada iken bir kişi değil 2 kişi değil 3 den sonraasını sayamadım ..:) benimle dalga geçmeye yeltenirken bir sorun yok da benim yazdığım sizin gibi modeller kelimesimi sizi kızdırdı.. Oysa mankenlere de MODEL deniliyor...:)
Hala demediniz ne model olduğumuzu ...?

3- Halbuki o cümlenini altında ayette ima ediliyor, anlam çıkartmakda zorlandığınızı gözlemliyorum...:)
Gizli saklı cümle değil ayeti sefer okuyunuz .. :)

Hayırdır sayın Ammar birden Demokratik oldunuz..

4- Yine anlama ve idrak sorunu olduğu bariz ortada malesef bakınız ben ne demişim..
halbu ki demokrasi savunucularının en büyük silahları değilmidir

demokratik olduğumu nereden çıkarttınız bu cümleden, ben demokrasi savunucularının demişim siz beni demokratik ilan ettiniz hayırdır.....:)

Yetkilerim ile ben ne zaman ezdim sizi sayın Ammar sadece size bu forumda kimseye hakaret edip,küçük göremezsiniz ! dedim.
Hakaret eden herkese cezası veriliyor sayın ammar burası dingonun ahırı değil herkes bilecek,uyacak kurallara buna sizde dahil ...

5-
Lütfen haddinizi bilin kısıtlamanız kalktı diye yine başladınız boyunuzdan büyük konuşmaya,hakaret etmeye şurda esprili esprili eğleniyoruz onuda zehir ediyorsunuz.

Sizede şu yukarıda ki sözcük ne anlam ifade ediyor....:) Sizin engin TÜRKÇE niz ile açıklama bekliyorum, merak içersinde..:)

Bu forumda tabiki her türlü konu olucak sadece din konularından ibaret olamaz sayın Ammar ben bu forumda yöneticiysem her türlü konuyu açmak zorundayım ve kimsede karışamaz açılan konulara,yapılan yorumlara ve kimsede yapılan yorumlardan kişilik analizi yapıp karşısındaki şahsiyete hakaret edemez ...

Bu arada her konuda din konusunda ahkam kesmeyi bırakalım yeteri kadar din konumuz var oralar yetmiyormu artık..

Son olarak benim mesajımdan sonra aşağı doğru okuyup geliniz bakalım ne göreceksiniz..

6- Bu son kısım ençok takıldığım kısım takıldığım asıl kısmıda altını çizdim...

Bakınız hala anlayamadınız, böyle bir mantık yok... İSLAM sadece bir alan ile sınırlanamaz, çünkü yaratan sizi çepeçevre kuşatmış durumda....

De ki: “Ne dersiniz? Allah, üzerinize geceyi kıyamete kadar sürekli kılsaydı, Allah’tan başka hangi ilah size bir aydınlık getirir? Hâlâ duymayacak mısınız?” ‘De ki: “Ne dersiniz? Allah, üzerinize gündüzü kıyamete kadar sürekli kılsaydı, Allah’tan başka hangi ilah size içinde dinleneceğiniz bir gece getirebilir? Hâlâ görmeyecek misiniz?” (Kasas, 71-72)

işte nefes alman dahi ALLAH C.C un insiyatifinde iken, nasıl olurda sadece DİN bölümünde kısıtlamaya din işleri ALLAH C.C a, Dünya işleri insanlara ait diyebilirsiniz ki...?

Ben demedim mi...? ben biliyorum bu modelleri diye..

İşte herkes şahit olsun, nerede hakaret göstersinler sn GÜNEY ve Sn doğangüneş, ne oldu hanımlar fikirlerinizin doğruluğunu kanıtlamaya, tartışmaya hiçmi cesaretiniz yok almışsınız elinize bir demoklasin kılıcı salla babam salla, banla babam banla...

Hani demokrasi söylemleriniz..?
Hani bizi eleştirdiğiniz noktalara karşı sizin karşı teziniz.. Hani bize diyordunuz ya insanların düşünceleri sizi ilgilendirmez onlara busun şusun diyemezsiniz, yorum yapamazsınız diyordunuz ne oldu.. sizin anlayışınız bumu medeniyet anlayışınız bumu....?

Dediğim gibi bozuk ve yanlış fikirler her zaman yenilmeye mahkumdur, yenildiği zamanda işte böyle bulunduğu toplumda hangi konumda ise ona göre yetkisi ile cezalar uçuşturur...

Firavun ise : "Ben size izin vermeden önce O'na iman ettiniz öyle mi? Mutlaka bu, halkı burdan sürüp-çıkarmak amacıyla şehirde planladığınız bir tuzaktır. Öyleyse siz (buna karşılık ne yapacağımı) bileceksiniz." (7/123)

"Muhakkak ellerinizi ve ayaklarınızı çaprazlama keseceğim ve hepinizi idam edeceğim." (7/124)
böyle yapar

General ise (ergenakoncular) Darbe yapar...

Devlet başkanı ise sürer, idam eder,

Forumda yöndetici ise : Banlar yasaklar, kısıtlar

İşte bu modeller hep böyledir... Ne zaman ALLAH C.C un ayetleri yüzlerine haykırılsa, korkar nefret eder, asar, öldürür, her türlü fenalığı yapar,... ama ne yaparsa yapsın ALLAH C.C a kavuşacak ve hesap verecek.....

Bana uyarı verdiniz neden nerde hakaret etmişim size.. nerde küçük düşürmüşüm...

Yahu kardeşim senin derdin ne kaç zamandır açıyorsun konu yazıyorsun anlaşılmaz bir dille ona cevap buna telkin bişe dedik mi..hata etmişiz aslında dememekle..

Konu açılmış "sex" konu açılmış "sevgililer günü" konu açılmış "kadın erkek ilişkisi" vb..,ammar başlamış orda asmaya kesmeye "vay kafirler vay utanmazlar sabahın köründe sex mi geldi aklınıza diye elinde yeşil bayrak düşmüş yollara..
size ne benim ne zaman sex yapacağımdan,size ne benim hangi anlamsız günü kutlayacağımda ve size ne hangi konuyu açacağımda...
kendinize geliniz ve şunu da bilinizki
SÜPERMEYDAN FORUM" ÜYELERİNİN KARNI TOKTUR BÖYLE UCUZ PROVAKATİF SÖYLEMLERE..

Yahu kardeşim senin derdin ne kaç zamandır açıyorsun konu yazıyorsun anlaşılmaz bir dille ona cevap buna telkin bişe dedik mi..hata etmişiz aslında dememekle..

Konu açılmış "sex" konu açılmış "sevgililer günü" konu açılmış "kadın erkek ilişkisi" vb..,ammar başlamış orda asmaya kesmeye "vay kafirler vay utanmazlar sabahın köründe sex mi geldi aklınıza diye elinde yeşil bayrak düşmüş yollara..
size ne benim ne zaman sex yapacağımdan,size ne benim hangi anlamsız günü kutlayacağımda ve size ne hangi konuyu açacağımda...
kendinize geliniz ve şunu da bilinizki
SÜPERMEYDAN FORUM" ÜYELERİNİN KARNI TOKTUR BÖYLE UCUZ PROVAKATİF SÖYLEMLERE..

benim bi derdim yok hanımefendi....

Ben sizin görüşünüzün karşısına kendi görüşümü koydum ne var bunda ... ? neresi sakıncalı bu görüşün..?

Konular anlayacak dilde de anlamak isteyenlere zaten anlayan anlıyor siz neden konunun anlaşılır olup olmamasını bu kadar kendinize dert ediyorsunuz...? Sizin açtığımız konular hakkında size ulaşan şikayetlere gereken ilgiyi gösterin yeter.. ?

Konu açılmış SEX, konu açılmış sevgililer günü... Konuyu açmanda ki maksat nedir ...? Üyelerin fikir, görüş, duygu ve düşüncelerini paylaşmaları, değilmi...? yoksa konuyu sadece aynı düşünceleri paylaşanlar yazabilir başka türlü düşünen yazmasın diye bir kural kaide mi var..?

Orada yazanlar derken sizin abarttığınız ve çarpıttıınız gibi mi ...? Hemen bakalım Sn Yeşil bayraklı Ammar ne demiş...
Konuyla ilgil şahsi görüşümdür...Kimse üstüne alınmasın...

İğrenç bir paylaşım daha insanları özendirdiğiniz şeylere bakın, sabahın 7:56 ında aklınıza bumu geldi....

İnsanlara böylesi hayvani, şehvet, insalık ile alakası olmayacak duygu ve düşünceleri bozuk insanların telkinleri ulaştıranlar hiçmi Ahirette ALLAH C.C A Hesap vermekten korkmaz..

32 – Sakın zinaya yaklaşmayın; Çünkü o, çirkinliği meydanda olan bir hayasızlıktır, çok kötü bir yoldur.

36 – Bilmediğin şeyin peşine düşme! Çünkü kulak, göz, kalb gibi azaların hepsi de sorguya çekilecektir.. İSRA SURESİ

Şimdi bu cümlelerde vay kafirler, asın kesin, biçin mi demişim...? CİHAD nedir daha bunu bilmeyen kalkıp CİHAD hakkında ahkam kesiyor ben buna üzülüyorum... CİHAD sağa sola saldırmak değildir ona HAÇLI SEFERİ denir tarihde, bugün IRAK da AFGANİSTANDA, FİLİSTİNDE vs.vs... olduğu gibi, CİHAD ALLAH C.C un Rızası için yapılır .. ALLAH C.C un Rızasının hedeflendiği hiçbir haraket, eylem, ve fiil asla haksızlık, zulum ve kötülük içermez merak etmeyin...

Bu arada yukardaki mesajlarda ben kimin SEX hayatına, Fantezisine dil uzatmış ne zaman yapar, nerede yapar, nasıl yapar sınır veya haddim olmayan bir yaklaşım sergilediğim duygu ve düşüncesine nerden ulaşdınız, anlam veremiyorum...?

Ve forum üyeleri hakkına konuşma hakkına nereden sahip oluyosunuz.. provakatif söylem derken nersi provakatif...sizin gibi düşünenler beyinden yoksunmu ki bu satırlara evet ben falanca bu forumun üyesiyim Sn. AMMAR biz senin gibileri çok gördük biz bu iki bayanın tamamen arkasında ve tam destek veriyoruz diyemiyorlar mı..? benim Darbe yapıp server ve sitenizi ve yönetimi ele geçirmemden mi korkuyorsunuz yoksa.... :))))