• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Kaynana yanında otururmusunuz?

Otururdum , Eger oglunu seviyorsam Annesinede katlanırdım, Bunun terside olabilir onunda benım gibi dusunmesini isterim. (annelerin hakkı odenmez)

Sibel seni kutluyorum,Evlimisin bilmiyorum ama Eger evliysen kocan cok sanslı biriymiş . Senide kınıyorum Nilayyy senin dirdirini kim ceker acaba? Allah bizleri senin gibilerden korusun

Nil@y

Eski Üye
Sibel seni kutluyorum,Evlimisin bilmiyorum ama Eger evliysen kocan cok sanslı biriymiş . Senide kınıyorum Nilayyy senin dirdirini kim ceker acaba? Allah bizleri senin gibilerden korusun
Tabi ozgursun kinayabilirsin ama dikkat edersen mizahi bi dille yazdim..Ayrica merak etme sen benim dirdirimi ceken var...Allah sana senin gibisini nasip etsin insallah..Yorumun icin tesekkurler...Elestirilere acigim..

aslında ev ev üstüne olmas oturmak istemem fakat kaynanamla geçiniosam neden olmasın ozaman belki fikirlerim değişebilirdi

Benim kaynanam iyidir,düşüncelidir.Ama kaynana yanında insan eşine istediği gibi davranamaz aslında davranırım ama saygısızlık gibi olur.Aman böyle iyiyiz ben bişeylerimin kısıtlanmasına gelemem öyle...:Cachondon:

Kayınvalideniz ile birlik oturur musunuz?
Kayınvalidelerimiz , ikinci annelerimiz sayılır.Fakat günümüz yeni nesil gelinlerinin kayınvalideleriyle pek anlaştıkları söylenemez.Gelinlere göre bunun nedeni, kayınvalidelerin kendisi iken, kayınvalideler için de gelinlerdir.

Birçok gelin kayınvalide çilesi ! çekmemek için, kayınvalideleri ile bir oturmayı kabul etmez, ve ayrı bir eve çıkmak için eşlerinin başlarının etini yerler.:)

Sevgili süpermeydan üyelerinin bu konu hakkındaki görüşlerini merak ettim doğrusu..
Sizler kayınvalideniz ile birlik oturur musunuz? :Seguridad:

Hayır neden oturayım eve barkı varsa varsın gitsin evinde yaşasın yani mesafeli olmak herzaman iyidir,ha allah korusun yatalak bakılacak durumdaysa ozaman amenna seve seve yanımda kalır imkanlarımız dahilindede ona bakarız.