• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

bunu biliyormuydunuz?

bunu biliyormuydunuz?

insanlar yardılışlarında özel olarak yardılırlar bilim adamlarının göremediği ve KURAN-I KERİM'de rivayeti geçen kuyruk sokumunun altındaki organdır bu organ'ı kimse daha görememiş ve keşfedememiştir zaten yaradılış da oradan gelir insanlar yaradılırken oradan gelen bi basıklık ile aradılır veölürken gene oradan gelen bi basıklık ile ölürler bunlar KURAN-I KERİM'in gerçekleridir!...

Paylaşım İçin Teşekkürler Bende Şuyle Bir Şey Duymuştum
Kıyamette İnsanlar Kuyruk Sokumu Üzerinde Tekrar Yeşerirler Tıpkı Ot Gibi

rica ederim beyendiğinize sevindim daha iyi konularda inşallah bu arada katkından dolayı saol nesim bende bişi öğrenmiş oldum iyi forumlar

Şimdi anladığım kadarı ile henüz keşfedilmemiş bir parça üzerine yaratılmışız ?
Bizim kitabımızda çok hikmetli bilgiler var ama günümüz teknolojisi yetersiz kalıyor Kuran Karşısında.
1400 yıllık köhne kitap diyenler bunları da araştırsalar keşke !!!

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
ya bende geçenler arkadaşımdan şunları duydum;
dünya aslında 18genmiş ama sis bulutları yüzünden köşeleri kayboluyomuş.
bi çocuk bunu bulmuş ve buna göre de dünyanın merkezi kahire imiş piri reisin dünya haritasında da öyleymiş.çocuk türkiyedeki tüm uzay bilimlerine falan sölemiş başvurmuş kimse tiiye almamış sonra amerikaya gitmiş nasa ya göstermiş şimdi çocuk el üstünde tutuluyomuş nasa da.türkler kıymetli şeyleri farkedemiyo.

zaten genelde bakın biçok bilim adamımız türkiye dışında çünki haklısın burda kimse kimseyi tiye almıor dediğinide ilk defa duydum ilginç iyi forumlar

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
ya öylee.mesela başka bişey daha paylaşayım sizle
geçenlerde necip fazıl kısakürek in bir kitabini okudum mümin ile kafir adlı kitabı.orada yazmışki tam bir müslüman ya çok zekidir ya da ahmaktır ortadakiler müslüman değildir diyo.PASTÖRÜ duydunuzmu bilmem pastör mikrobun bulucusu bu kişi müslüman olmuş aslında hristiyanmış ama pastörün yardımcısı varmış pastörün icadlarının bir çoğuna kendi adını vermiş ama asıl bulucsu pastör.bunun gibi birçok bilim adamları özelliklede felsefeciler islama en çok yaklaşan kişilermiş.sonunda huzuru islamda bulmuşlar...