çiçeği gibi bi hastalığın çaresi kesin yok

Ben bir konuda şikayetciğim okadar profösör doktor var su çiçeği gibi bi hastalığın çaresi kesin yok ilaçlar %40 etki ediyor bu arada ben su çiçeği çıkardım bizim burda ümraniye devlet hastanesi çocuk polikiniğine gitdim bayan bir doktor bana baktı yüzüme baktı azıma baktı iç akıntın var üşütmüşsün dedi ve ilaç yazdı ogün akşamı baş arılarım çok şiddetlendi saat gec e1 de medicana adlı özel hastaneye gitdim doktor hanım sırtımı dinledi azıma baktı ve karnımı aç tı ve su çiçeğisin dedi evet su çiçeği olmuştum karnımda balon cuklar vardı o akşam ilaçlarımı aldım ve rahatladım devlet hastalerinde hastalara baştan sağma bakılıyor sağlık bakanlığına ricam su çiçeğini anlamıyacak kadar bilgisiz olan insanla r ı doktor olarak atamayın cevaplarınızı bekliyorum [email protected]

hakan aydın :mad: ve çok sinirliyim benim yerime ölümcül bir hastalık vakası gelebilirdi ve sonuçaları siz düşünün...:mad:

Evet maalesef devlet hastanelerimizdeki doktorlar hastalarıyla yeterince ilgilenmiyorlar Galiba ozel muayenelerine gitmemizi istiyorlar
Asagıda su cicegi ile ilgili videolar var Bunları bilgisayarına kaydedip medyaplayer ile izleyebilirsin
Gecmiş olsun.