• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Türk Erkeği Yol Sorar Mı?

Trafikte yada herhangi bir yere giderken gideceği yeri bilmeyen Türk erkeği yol sorar mı?
Yoksa kendine yediremediği için aradığı yolu bulana kadar dolaşır mı?

Merhaba!

Bu sorunun cevabi erkege gore degisir.
Sn.Masterlord ne diyorsa ben de onu diyorum.

;);)başkalarını bilmem ama gerçekten babam sormaz.....aynı bunun gibi bir olay olmuştu dolanıp dolanıp durduk...;)

Çevremde tanıdığım eş dost, akraba kim varsa karşı cinsten yol sorma özürlü ne yazık ki!
Saatlerce adres arıyoruz bazen. Kendim bulacağım diye kimseye yol sormuyorlar.

Kimse her şeyi bilemez...
Bilmediğini kabullenemeyen, bunu gizlemeye çalışan kişi ''ahmak'' tır bence....
Çünkü bu tavır öğrenmenin de yolunu kapatır....

Çevremdeki ''en zeki'' erkekler (düşündüm de hepsi) hem gerçek hem mecazi anlamda ''yol'' soran, araştıran insanlar...

Ben de arasıra ahmaklık yapmıyor değilim :) Ama bazı zaman sorduğumda, yolun tarifini tamamen aklımda tutsamda, yine de gider bir başkasınada sorarım :) Daha çok acelem olduğu zamanlar bunu yapıyorum... Sanırım her ikiside ahmaklık :)

ahmaklık yol sormamakla olmuyor sadece;)..arkadaş olarak yanında çok zeki insan bulundurabilirsin ancak terbiyesizleri ayıklamak lazım..en büyük ahmaklık budur.....

eмiLy;240626' Alıntı:
Kimse her şeyi bilemez...
Bilmediğini kabullenemeyen, bunu gizlemeye çalışan kişi ''ahmak'' tır bence....
Çünkü bu tavır öğrenmenin de yolunu kapatır....

Çevremdeki ''en zeki'' erkekler (düşündüm de hepsi) hem gerçek hem mecazi anlamda ''yol'' soran, araştıran insanlar...

Düşüncelerimi yansıtmışsın :))