mezarlık

Mezarlık?

İki kişi arkadaşı konuşuyorlarmış :
  • Nasıl, iş bulabildin mi ?
  • Elbette, altımda 1500 kişi çalışıyor.
  • Vay canına ! Ne işi bu ?
  • Mezarlık bekçisiyim.

birgün eve gitmek için mezarlıktan geçmem gerkti vakit oldukca geçti arkadaşım demirkanla yürürken birden korkunç bi ses geldi tabiki merak ve korku karışık bi şekil de sesin kime ait oldunu öğrenmek için yolumuzu değiştirip mezarlığın içine doğru iyiden iyiye ilerledik ve gördüğümüz şey karşısında dehşete kapıldık iki kişi yada ikitane tanımlayamadığımız cisim sanki tartışıyordu bizi görünce bir anda kayboldular bizde o korkuyla kaçmaya başladık mezarlıktan çıkmamıza yüz yüzelli metre kala önümüzüde belirdiler bizi alıb bulunduğumuz yerden çok daha uzak biryere götürdüler ve ayıldıgımızda bir mağranın içindeidik negariptiki hiç birşeyimiz yok diye sevinirken ogünden sonra sürekli cinleri ve ölüleri (görmeye ve duymaya) başladık "VE O GÜNDEN SONRA BİRDAHA MEZARLIKLARA GECELERİ ASLA UĞRAMADIK O GECE SON OLDU "

yolladığın şeylerin hemen hemen hepsine katılıyorum fakat bu en son bahsettiğin olay sanki bana sallama gibi geldi.bence faydalı şeylerden bahsetmeye devam et ama hayal gücünü fazla zorlama....

KISACASI BU ANLATTIĞINA İNANMADIM.......

onairci

Sözlük Yazarı
yolladığın şeylerin hemen hemen hepsine katılıyorum fakat bu en son bahsettiğin olay sanki bana sallama gibi geldi.bence faydalı şeylerden bahsetmeye devam et ama hayal gücünü fazla zorlama....

sen inanmıyor olabilirsin ama böyle şeyler var bir gün seninde başına gelirse görürsün
bence insanlara fazla terslenme
ben tabikide inanıyorum benim başımada benzeri şeyler geldiği için Allah sana sabır versin diğer yazdıklarınıda okumuştum. Ben olsam bu kadarınada dayanamam herhalde

arkadaşım bu loayı ben yaşamadım alıntı ama böle şeylerin olduğuna inanıorum inanmak zorunda değilsin

arkadaşım zaten mezarlığa falan gitmene gerek yok artık bence eğer hikayen doğruysa zaten onlar seni bulur..
sen gitmesende..
tabi tekrar söylüyorum hikayen gerçekse: biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :cunaaaao: :cunaaaao: :cunaaaao:

korku filmlerinden de etkilenmişlik olabilir ama bana biras sacma gelio bende abimle gittim gecenin 11inde ama hic öle seyler hissetmedim görmedim ve de duymadım