Erkeğin suyuna nasıl gidilir?

Ona erkekliğini hissettirmek için illa kakılmış ya da kusursuz bir geyşa olmanız gerekmez! Küçük ipuçlarıyla kendini iyi hissettirin ve karşılığını görün!

Ailenin reisi olarak algılanmak isteyen "maço" Türk erkeği, futbol maçlarına ve rakı masalarına bayılır. Amerikalı İlişki Koçu David Wygant, erkeğin kadına rehberlik etme ve kadın tarafından saygı duyulup pohpohlanma arzusuna dikkat çekiyor.

Üstelik erkeğine ufak tefek şeyler için olsa bile ihtiyacın olduğunu gösterirsen ve beğenini ifade edersen, o daha da fazlasını yapmak isteyecektir. Doğası bunu gerektirir...

İşte basit ve etkili 7 erkek pohpohlayıcı şey

TAVSİYE SOR!

Şehrin içindeki en kestirme yolları bulmak gibi bir kabiliyeti varsa, bu konuda mutlaka ona danışmalısın. Buna bayılacak ve yolu tarif ederken keyiften dört köşe olacak. (Biliyoruz, aslında erkekler en uzun yolları tercih edip kaybolmayı ve kimseye sormadan yolu bulmayı iş edinmişlerdir ama ara sıra buna göz yummalısın!)

HAFTA SONU PLANINI YAPMASINA İZİN VER!

Onun sevdiği şeyleri yapın. Mesela önce atış poligonuna gidip ardından ocakbaşında kebap yiyebilirsiniz.

EVDEKİ TAMİR İŞLERİNİ ONA DEVRET!

Bırak akan boruyu kendisi tamir etsin. Sakın tesisatçıyı arama! The Secrets Of Happy Families: Eight Keys to Building a Lifetime of Connection and Contentment kitabının yazarı Scott Haltzman, bu tür durumlarda dışarıdan yardım çağırmakta ısrar eden kadınların çok sinir bozucu olduğunu söylüyor. Bırak o uğraşsın ama bitirmesi için biraz zaman tanı ki fazla oyalanmasın...

POHPOHLAMA SANATI

İltifatlar çok etkilidir. Ona masajda, sekste, mutfakta ve her yerde çok iyi olduğunu bol bol hatırlat. Bu şekilde şevkini ikiye katlayacaksın. Kesinlikle işe yarıyor!

KISKANIYORMUŞ GİBİ YAP!

Erkekler ara sıra kıskanılmayı sever. Bunu yaparken asla dır dır edip bunaltmamaya özen göster ama ona kıskandığını ve ihtiyaç duyduğunu da hissettir. Pişman olmayacaksın!

DOMESTİK TANRIÇA!

Arada bir gömleğini ütüleyip en sevdiği yemeği yapabilirsin. Ama yine de abartıya kaçma, yoksa bu durumdan faydalanmak isteyebilir, erkekler arsızdır! Sonra bir bakmışsın her akşam yemek pişiriyorsun.

ARKADAŞLARINA VE AİLESİNE İYİ DAVRAN!

Ailesine kibar, arkadaşlarına sempatik görünmelisin. Ama bu her dakika çat kapı ziyarete gelebilirler anl***** gelmez! Aradaki çizgiyi çok iyi ayarlamalısın. Seni sevmeli ve saygı duymalılar fakat fazla yüz göz olursan, bu sefer de seni yönlendirmeye çalışabilirler...
ekolay

Bizim patronun suyuna nasıl gidiliyor acaba?
 
Ne diyelim ozaman charlie desek suyuna gitmiş olurmuyuz peki?:freakedout:

Olur herhalde fındık..:freakedout:

ooooww evet ya demişti "patron deme patron" diye ... nereye gitsem acaba...neyse aralıkta geziya çıkıcam idare edim en iyisi..:))

Pusulan şaşmasın güzelim yolundan şaşma sakın...:freakedout:


Batıya batıya doğru...
Unutulan koordinatlara doğru :)

Hangi koordinatlarmış onlar kadim hatırlanıcak birisinin olmadığı koordinatta ne işi varmış martımın hiç yolundan şaşmasın..:freakedout:
 
nasılda bilirmiş benim arkadaşım martısını ...biz biliriz gideceğimiz yeri hele ben dostlarımın pusulasından hiç şaşmam...

Kuzeye gidiyorum Kadim buyur istersen...ama iyice düşün derim...
 
Bende anlamış değilim martıyı ..
Hatta forumda hep konu açacaktım bu kuzey için ama nasip olmadı

Kuzeyin rengini bulamadık ki :))

Fazla merak iyi değildir mod... ayrıca çok düşünme anlayamazsın.... sen işine bak ...Kuzey Güney senin neyine.. ha bu rada renk istemişsin söleyim
Kızıl Güney Kızıl kuzey...iki kominist ...
hadi işine ..
 

Kadim

Konumuz neydi ??

Erkeğin suyuna nasıl gidilir :))

Ah kadınlar ah hatta vahh....

Becerseler bir kerede kendimi atacağım 1. kattan :))
 
Erkeğin suyuna nasıl gidilir???

Benim için ilginç bir soru..

kimsenin suyuna gitmedim,gitmemde....
 
Üst