zor kadını oynamak erkeklerin hoşuna gidermi?

zor kadını oynamak erkeklerin hoşuna gidermi?
:confused:
adı üstünde oynuyorsun ama yinede kaçan kovalanır yanlış terim bence belli müddetten sonra aman senle uğraşcam deyip bırakır giderler erkekler kadınlar gibi deildir hemen sıkılıverirler sıkıntıyada zorada gelemezler o yüzden fazlada zor kadın olmak doğru değildir.
ne dersiniz....😄 😄 😄

zor kadını oynamak tabikide erkeklerin hoşuna gider hiçbir zaman onların elinde olduğunu hissettirmemek onları daha çok elinde tutmak demektir:biggrin: :biggrin:

Benim için Zoru oynanması hiç hoşuma gitmez... Bir süre işe yarar ama bi süre sonra takmam... Fakat iyi bir kız olup şirin olan kızlarla daha uzun süreli ilişki yaşarım... Çünkü sonuçta evlenmiyoru evlenmeyi düşünmüyoruz:rolleyes:

Öyle geliyor ki Yasemin bir feminist havası estirmeye çalışıyorsun :) Belirtelim ben varken kontrolüm dışında bi hava esemez:cool:

Bu güne kadar çok zor denilen kızlar gördüm ama hepsi geldi geçti allaha şükür fire vermedim... Zor kadın diye bir şey yok bence sadece sıkıcı kadın var diyebiliriz:biggrin:

Bİlemicem... Evet sıkıcı erkekte vardır... Ama Bayanların sıkıcı olması hiç çekilmiyor :) Hİç yoktan erkek sıkıcı olmaya başladığnda susar o zamanda bi ağırlık çöker adama benzer :biggrin: Allah benden uzak tutsun sıkıcı bayanları:wink:

susarmı :biggrin: ne kadar komik gerçekten hiç susmaz erkekler kadınlardan beterdir ya sürekli konuşurlar hiç susmadan çeneleri bile yorulmaz asıl sıkıcı erkeklerim allah düşmanıma vermesin

Allaha şükür o türün sınıfına girmiyorum:) Akıp giden zaman nehrinde herkesin kendisini sürekli yenilemesi lazım... Yoksa kendileride kafayı sıyırır millete de sıyırtır özellikle kızlar hiç çekilmiyor...