• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

peygamberimize hakaret etmek için resim cizen karikaturust yangında öldü

peygamberimize hakaret etmek için resim cizen karikaturust evinde cıkan yangın sonucu öldü danimarkalılar bunu ne kadar saklamaya calışsada bize düşen butun dünyaya duyurmak..Sizde Bu haberi ark yollayın +rep

Arkadaşım bu haber yalan yanlış ortalıklarda dolaşıyor.
Bu haberi böyle duyurmak sureti ile müslüman milleti enayi yerine koyup gülüyorlar sonrada.
Hemen handikaplara kapılmayalım lüften. İstirham ediyorum.
Müslüman uyanık olması lazım.
Yani yansa ne ölse ne, nolcak sanki.
Her habere inanan, enayi, geri zekalı, araştırma yapmasını bilmeyen, tahriklere kapılan bir müslüman portresi çizmeyelim.
Akıllı, firasetli, basiretli müslüman olmaya gayret sarfedelim.
Hepinizi seviyorum.

helal kardeş katılıyorum.....

Moderatör tarafında düzenlendi:
yaşamış yada ölmüş hiç önemli değil allah onun hesabını ahirette soracak inşallah iki cihan güneşi (habibim sen olmasaydın ben bu alemi yaratmazdım) sözünün muhatabı peygamber efendimize uzanan dillerin cezasını ağır ödeyeceği muhakkak allah ıslah eylesin amin...

Arkadaşlar,

Bu haber yanlışKarikatürüt'ün öldüğü filan yok.Nasıl oluyor bilmiyorum ama bu tarz haberler bizim ülkemizde O kadar hızlı yayılıyor ki.
Sanırım Dini ve Milli duygularımız çok had safhada olduğu için bu tarz haberler çok çabuk yayılıyor.

Sanırım birileri bizi oyuna getiriyor ve sonrada yukarıdan bizi seyrediyor